d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16026036046056065001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 9 2013 10:49am
Quote (lacketto @ Jun 9 2013 05:41pm)
nem emlékszem
milyen volt?


egy fiatal kínai, meg egy elegans idos holgy volt rajta
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 9 2013 11:17am
lackettő jöjjön már fel fbra, mert tele van a levelese
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 9 2013 11:26am
Quote (Saenchai @ Jun 9 2013 06:17pm)
lackettő jöjjön már fel fbra, mert tele van a levelese


Dávid Váradi

cas

jól tele volt.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 9 2013 01:26pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 9 2013 01:46pm
http://eduline.hu/erettsegi_felveteli/2013/4/24/felveteli_2013_muszaki_alapszakok_jelentkez_ZWND8H

Ur isten. 10. a had es bt, beszarok. Pedig attol hanyadekabb se sok van. Nem a koncepcioval van gond, hanem azokkal akik tartjak (akar nke, akar obudai).
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 9 2013 01:51pm
Quote (Baleee @ 9 Jun 2013 21:46)
http://eduline.hu/erettsegi_felveteli/2013/4/24/felveteli_2013_muszaki_alapszakok_jelentkez_ZWND8H

Ur isten. 10. a had es bt, beszarok. Pedig attol hanyadekabb se sok van. Nem a koncepcioval van gond, hanem azokkal akik tartjak (akar nke, akar obudai).


nem tudom mennyi féle műszaki képzés van, de azért nem lehet sokkal több, mint 10 szerintem ^^

De még mindig csalódás, hogy majdnem kétszer annyi a gépész, mint a villamos. Nem tudom mi ennek a nagy különbségnek az oka, hiszen a villamos is hagyományos mérnöki képzés, és nagyon sokszínű és izgalmas. <szerintem> Sokkal több képzelőerőt igényel, kevésbé anyagi és megfogható, ettől az igazán izgalmas, mindenki másként képzeli el ugyanazt.

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 9 2013 01:51pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 9 2013 01:55pm
Quote (CyberPunk666 @ 9 Jun 2013 21:51)
nem tudom mennyi féle műszaki képzés van, de azért nem lehet sokkal több, mint 10 szerintem ^^

De még mindig csalódás, hogy majdnem kétszer annyi a gépész, mint a villamos. Nem tudom mi ennek a nagy különbségnek az oka,hiszen a villamos is hagyományos mérnöki képzés, és nagyon sokszínű és izgalmas. <szerintem> Sokkal több képzelőerőt igényel, kevésbé anyagi és megfogható, ettől az igazán izgalmas, mindenki másként képzeli el ugyanazt.


Hmmm, kb szorol szora stimmel azzal amit gondoltam, hogy irni fogsz a postomra. kivastagitottam azokat a szavakat, amelyek nem stimmeltek.

Also meg holnap matek emelt, bar irasbelit jol elkurtam, sztem totalba igy is lesz ~430 koruli pontom. Bar a vegyeszt meg elte kemiat felcsereltem (kemia elso helyre), inkabb oda akarok menni es ha veletlen meglenne vegyeszhez a pont, akkor beszopnam. :C

This post was edited by Baleee on Jun 9 2013 01:57pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 9 2013 02:00pm
Quote (Baleee @ 9 Jun 2013 21:55)
Hmmm, kb szorol szora stimmel azzal amit gondoltam, hogy irni fogsz a postomra. kivastagitottam azokat a szavakat, amelyek nem stimmeltek.

Also meg holnap matek emelt, bar irasbelit jol elkurtam, sztem totalba igy is lesz ~430 koruli pontom. Bar a vegyeszt meg elte kemiat felcsereltem (kemia elso helyre), inkabb oda akarok menni es ha veletlen meglenne vegyeszhez a pont, akkor beszopnam. :C


nem lehet sorrendet váltani már?


btw már leírtam ezt egyszer, szal nem volt nehéz kitalálni :D

This post was edited by CyberPunk666 on Jun 9 2013 02:01pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 9 2013 02:04pm
Quote (CyberPunk666 @ 9 Jun 2013 22:00)
nem lehet sorrendet váltani már?


btw már leírtam ezt egyszer, szal nem volt nehéz kitalálni :D


De. Ezt irtam, hogy felcsereltem a kettot Elte kemiat elsore.
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 9 2013 04:27pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev16026036046056065001Next
Closed New Topic New Poll