Quote (XxPiTyUkAxX @ Oct 14 2016 09:35am)
miert lenne baromsag telefonnal fenykepezni
Mert Jarabek azt mondta, kell ennél több indok?
Nyilván mindenki professzionális fényképész, és egy sima szelfizéshez, vagy nyaralás közbeni fotózgatáshoz nem elég a telefon.
This post was edited by -joey- on Oct 14 2016 02:40am