Quote (qkatz @ 30 Dec 2011 08:57)
vmi baj van nalam.. belépek az accra, kiválasztom a karit, elindul a küldetés.. eddig minden ok, de pár másodperc utan vmiért nem muködik semmi.. marmint nem castolja a spellem, nem sebzi öket , ilyesmi.. pontosabban az animáció megvan a karakteren, de maga a spell nincs elcastolva... talalkozott mar ezzel vki?
lagnak hívják, szerintem már mindenki találkozott vele. Főleg azért durva, mert usa szerverek kell játszani.