d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev16026036046056064114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Dec 29 2011 10:50am
Quote (beni @ Dec 29 2011 05:49pm)
én csináltam d2-ben vagy 20 barbárt mire rájöttem, hogy fos pvmre


jó az, csak nem arra hogy speedrunokat tolj ^^
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 29 2011 10:51am
Quote (Saenchai @ 29 Dec 2011 17:12)
a barbár tényleg elég lassan aprít a többihez képest :(


ha a d3-ról van szó, akkor valamit rosszul csinálsz.


btw akar valaki multiban játszani?
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Dec 29 2011 10:52am
Quote (CyberPunk666 @ Dec 29 2011 05:51pm)
ha a d3-ról van szó, akkor valamit rosszul csinálsz.


btw akar valaki multiban játszani?


én
csak nem veled
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 29 2011 12:49pm
Quote (josheide @ 29 Dec 2011 15:09)
Ja amúgy még 1 - 2napig van béta kulcsom, szóval ha valaki nagyon ki szeretné próbálni szóljon.



én is ki szeretném próbálni, persze csak ha szabad
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 29 2011 08:40pm
Quote (Ghostmasterq @ 29 Dec 2011 20:49)
én is ki szeretném próbálni, persze csak ha szabad


Kurvaokos voltam és kitöröltem a pwt tartalmazó emailt. Valaki elpmelné nekem ? :DDD
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Dec 29 2011 08:47pm
Quote (josheide @ Dec 30 2011 02:40am)
Kurvaokos voltam és kitöröltem a pwt tartalmazó emailt. Valaki elpmelné nekem ? :DDD


énis szeretném kipróbálni, hogyha van rá lehetőség :)
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Dec 30 2011 01:57am
vmi baj van nalam.. belépek az accra, kiválasztom a karit, elindul a küldetés.. eddig minden ok, de pár másodperc utan vmiért nem muködik semmi.. marmint nem castolja a spellem, nem sebzi öket , ilyesmi.. pontosabban az animáció megvan a karakteren, de maga a spell nincs elcastolva... talalkozott mar ezzel vki?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 30 2011 02:00am
Quote (qkatz @ 30 Dec 2011 08:57)
vmi baj van nalam.. belépek az accra, kiválasztom a karit, elindul a küldetés.. eddig minden ok, de pár másodperc utan vmiért nem muködik semmi.. marmint nem castolja a spellem, nem sebzi öket , ilyesmi.. pontosabban az animáció megvan a karakteren, de maga a spell nincs elcastolva... talalkozott mar ezzel vki?


lagnak hívják, szerintem már mindenki találkozott vele. Főleg azért durva, mert usa szerverek kell játszani.
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Dec 30 2011 02:47am
Quote (CyberPunk666 @ 30 Dec 2011 09:00)
lagnak hívják, szerintem már mindenki találkozott vele. Főleg azért durva, mert usa szerverek kell játszani.


tegnap egy ideig nem volt semmi baj, és amikor belépek is 100%ig jó laggmentes, aztan megall az egész, és nem is valzotik :s
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Dec 30 2011 03:44am
http://hu.justin.tv/qkatz/b/304027156

itt a videó hogy miröl beszelek. a gyenge minösegtöl tekintsetek el, nincs meg absolute beallitva semmi. 4 percnel jelenik meg a dolog.
Go Back To Magyar Topic List
Prev16026036046056064114Next
Closed New Topic New Poll