Quote (beni @ 29 Dec 2011 14:57)
d2-ből okulva: lehet caster mellett érdemesebb dönteni
wowból okulva meg mindegy.
illetve az 1.0 d2-ben a barbár volt az egyik legjobb karakter. a lodban kezdődött az, hogy az ama meg a sorc elkezdett olyan sebzést osztani, hogy beszarás. előtte a manát használó karakterek szívtak.
This post was edited by CyberPunk666 on Dec 29 2011 08:01am