d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev16016026036046054114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 29 2011 08:00am
Quote (beni @ 29 Dec 2011 14:57)
d2-ből okulva: lehet caster mellett érdemesebb dönteni


wowból okulva meg mindegy.

illetve az 1.0 d2-ben a barbár volt az egyik legjobb karakter. a lodban kezdődött az, hogy az ama meg a sorc elkezdett olyan sebzést osztani, hogy beszarás. előtte a manát használó karakterek szívtak.

This post was edited by CyberPunk666 on Dec 29 2011 08:01am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 29 2011 08:09am
Ja amúgy még 1 - 2napig van béta kulcsom, szóval ha valaki nagyon ki szeretné próbálni szóljon.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 29 2011 08:10am
Quote (josheide @ Dec 29 2011 04:09pm)
Ja amúgy még 1 - 2napig van béta kulcsom, szóval ha valaki nagyon ki szeretné próbálni szóljon.


énénénénén
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Dec 29 2011 08:19am
Quote (josheide @ 29 Dec 2011 15:09)
Ja amúgy még 1 - 2napig van béta kulcsom, szóval ha valaki nagyon ki szeretné próbálni szóljon.


kipróbálnám szivesen. hol tudom letölteni bétát? battleneten hirtelen nem talaltam
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 29 2011 10:12am
a barbár tényleg elég lassan aprít a többihez képest :(
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 29 2011 10:14am
ki kene probalni :c
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 29 2011 10:20am
Quote (Saenchai @ 29 Dec 2011 18:12)
a barbár tényleg elég lassan aprít a többihez képest :(


Szegény Barbardavid :(
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 29 2011 10:24am
Quote (josheide @ Dec 29 2011 06:20pm)
Szegény Barbardavid :(


:'(
mostantól életemet annak fogom szentelni, hogy több szuflát követeljek a barbároknak a köcsög blizztől
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Dec 29 2011 10:47am
nincs több slot az accon, majd 1 helyet keritsetek mar nekem is :d

This post was edited by qkatz on Dec 29 2011 10:48am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 29 2011 10:49am
Quote (Saenchai @ Dec 29 2011 05:24pm)
:'(
mostantól életemet annak fogom szentelni, hogy több szuflát követeljek a barbároknak a köcsög blizztől


én csináltam d2-ben vagy 20 barbárt mire rájöttem, hogy fos pvmre
Go Back To Magyar Topic List
Prev16016026036046054114Next
Closed New Topic New Poll