d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev16006016026036044114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Dec 29 2011 07:25am
Quote (beni @ 29 Dec 2011 14:24)
jön rici és egy hét alatt kitalálja a frankó buildet


és a d3 legjobb pvp játékosa lesz.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 29 2011 07:25am
Quote (Aston @ Dec 29 2011 02:25pm)
és a d3 legjobb pvp játékosa lesz.


kajnistával azért még meg kell majd küzdeni a trónért
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 29 2011 07:25am
attól félek, hogy el fogom veszíteni életem szerelmét ennek a játéknak köszönhetően
de nem baj, lesznek mások, female karik formájában!
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 29 2011 07:26am
Quote (TouchCow @ Dec 29 2011 02:25pm)
attól félek, hogy el fogom veszíteni életem szerelmét ennek a játéknak köszönhetően
de nem baj, lesznek mások, female karik formájában!


a d2 nem fog megsértődni, ha néha tolod az utódjával
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 29 2011 07:27am
Quote (TouchCow @ Dec 29 2011 03:25pm)
attól félek, hogy el fogom veszíteni életem szerelmét ennek a játéknak köszönhetően
de nem baj, lesznek mások, female karik formájában!


Quote (beni @ Dec 29 2011 03:26pm)
a d2 nem fog megsértődni, ha néha tolod az utódjával



beninél a pont
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 29 2011 07:31am
Quote (beni @ 29 Dec 2011 15:26)
a d2 nem fog megsértődni, ha néha tolod az utódjával


Quote (Saenchai @ 29 Dec 2011 15:27)
beninél a pont


kapjátok be :DD
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Dec 29 2011 07:34am
Quote (beni @ 29 Dec 2011 14:25)
kajnistával azért még meg kell majd küzdeni a trónért


remélem majd ennek a várható heroikus küzdelemnek a folyamata bele lesz vésve a jsp örök emléktárába
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Dec 29 2011 07:34am


lehet inkább wizardot kezdek, nem monkot :D
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Dec 29 2011 07:52am
Quote (TouchCow @ 29 Dec 2011 14:34)
http://www.youtube.com/watch?v=5JQT1IMZzk0

lehet inkább wizardot kezdek, nem monkot :D


én ki akarom probalni a bétát elöször, de tuti h vmelyik casterrel leszek :((

This post was edited by qkatz on Dec 29 2011 07:53am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 29 2011 07:57am
Quote (qkatz @ Dec 29 2011 02:52pm)
én ki akarom probalni a bétát elöször, de tuti h vmelyik casterrel leszek :((


d2-ből okulva: lehet caster mellett érdemesebb dönteni
Go Back To Magyar Topic List
Prev16006016026036044114Next
Closed New Topic New Poll