d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > 800.000 > Stop 'em
Prev1596061626398Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 16 2015 12:35pm
Coolfacenek az "igy mar nem is olyan ijeszto, ugye?" megjegyzéséhez.




(Én sem néztem végig, de az első keresésre ezt dobta ki. Csak nézz bele az első pár percbe. Értem én, hogy egyelőre szélsőséges kisebbség és semmiképpen sem akarom azt mondani, hogy ez leírja az "arab világot", minden polcon akad egy pár rohadt alma, de talán nem árt, ha ezzel is találkozol.)
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 16 2015 12:38pm
Quote (Coolface @ Sep 16 2015 07:25pm)
en orulnek az ingyen szexnek, halal komoly.

A takbír az „Allah akbar” iszlám kifejezés arab neve, amelynek jelentése, „Allah a leghatalmasabb”. Isten a legnagyobb ill. leghatalmasabb
igy mar nem is olyan ijeszto, ugye?


Őszintén remélem, hogy csak trollkodásból írod ezeket.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 16 2015 12:42pm
Quote (-joey- @ 16 Sep 2015 20:38)
Őszintén remélem, hogy csak trollkodásból írod ezeket.


Latszik, hogy nem sok postjat lattad meg a forumon. 8DDD
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Sep 16 2015 12:44pm
Quote (beni @ Sep 16 2015 07:35pm)
Coolfacenek az "igy mar nem is olyan ijeszto, ugye?" megjegyzéséhez.


http://www.youtube.com/watch?v=UC2VQjSgpso

(Én sem néztem végig, de az első keresésre ezt dobta ki. Csak nézz bele az első pár percbe. Értem én, hogy egyelőre szélsőséges kisebbség és semmiképpen sem akarom azt mondani, hogy ez leírja az "arab világot", minden polcon akad egy pár rohadt alma, de talán nem árt, ha ezzel is találkozol.)


nem azt mondom, hogy jojjon ide az osszes egytol egyik. a "rohadt almakat" kell visszakuldeni. mennyire tippelnel, hany szazalekuk ilyen?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 16 2015 12:47pm
Ja es ofc a szemetet is azert hagytak maguk utan az autopalyak mellett meg roszkenel is, mert nem volt eleg szemeteszsak.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 16 2015 12:48pm
Quote (Coolface @ 16 Sep 2015 20:44)
nem azt mondom, hogy jojjon ide az osszes egytol egyik. a "rohadt almakat" kell visszakuldeni. mennyire tippelnel, hany szazalekuk ilyen?


Es mire tippelsz mennyire 'egyszeru' a nyugatrol visszakuldottek 'kiutasitasa'?
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Sep 16 2015 12:49pm
Quote (-joey- @ Sep 16 2015 07:38pm)
Őszintén remélem, hogy csak trollkodásból írod ezeket.


az utolso parat, csak megprobaltam tartani a postok szinvonalat :D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 16 2015 12:51pm
Quote (Baleee @ Sep 16 2015 07:47pm)
Ja es ofc a szemetet is azert hagytak maguk utan az autopalyak mellett meg roszkenel is, mert nem volt eleg szemeteszsak.


Ezt a szemét dolgot nem értem. Pesten az emberek rutinból dobálják el a csikket, de hőzöngünk, ha több tízezer ember hátrahagy dolgokat?
Quote (Coolface @ Sep 16 2015 07:44pm)
nem azt mondom, hogy jojjon ide az osszes egytol egyik. a "rohadt almakat" kell visszakuldeni. mennyire tippelnel, hany szazalekuk ilyen?


Szíriából jött ember azt mond, amit akar. Pláne papírok nélkül.

Egyébként meg nem tanultuk meg a leckét a többi ország (Anglia, Franciao., stb) kárán?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 16 2015 01:07pm
Quote (beni @ 16 Sep 2015 20:51)
Ezt a szemét dolgot nem értem. Pesten az emberek rutinból dobálják el a csikket, de hőzöngünk, ha több tízezer ember hátrahagy dolgokat?

Szíriából jött ember azt mond, amit akar. Pláne papírok nélkül.

Egyébként meg nem tanultuk meg a leckét a többi ország (Anglia, Franciao., stb) kárán?


En a csikken is hozongok, es a kis picsanak is beszoltam, amikor eldobta a chipses zacskot a kukatol 3 meterre a villamosmegalloban (plane, hogy abba az iranyba ment), hogy "majd a csicska kozmunkasok felszedik, azert vannak".
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Sep 16 2015 01:12pm
Quote (beni @ Sep 16 2015 07:51pm)
Ezt a szemét dolgot nem értem. Pesten az emberek rutinból dobálják el a csikket, de hőzöngünk, ha több tízezer ember hátrahagy dolgokat?

Szíriából jött ember azt mond, amit akar. Pláne papírok nélkül.


Egyébként meg nem tanultuk meg a leckét a többi ország (Anglia, Franciao., stb) kárán?


erre alapozni nem lehet.
eddig is voltak es lesznek is buncselekmenyek. halalesetek. balesetek miatt stb. attol miert nem rettegsz ennyire, hogy holnap veled fog megtortenni? ennek a szintje nemhiszem, hogy nagyra emelkedne miattuk
inb4 mind terrrorista / kepzett katona. felfegyverkeznek mielott eszrevennenk es elfogalaljak orszagainkat

Go Back To Magyar Topic List
Prev1596061626398Next
Add Reply New Topic New Poll