Quote (Baleee @ Sep 16 2015 07:47pm)
Ja es ofc a szemetet is azert hagytak maguk utan az autopalyak mellett meg roszkenel is, mert nem volt eleg szemeteszsak.
Ezt a szemét dolgot nem értem. Pesten az emberek rutinból dobálják el a csikket, de hőzöngünk, ha több tízezer ember hátrahagy dolgokat?
Quote (Coolface @ Sep 16 2015 07:44pm)
nem azt mondom, hogy jojjon ide az osszes egytol egyik. a "rohadt almakat" kell visszakuldeni. mennyire tippelnel, hany szazalekuk ilyen?
Szíriából jött ember azt mond, amit akar. Pláne papírok nélkül.
Egyébként meg nem tanultuk meg a leckét a többi ország (Anglia, Franciao., stb) kárán?