d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1596061626379Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 24 2014 09:02am
wow hát ezt nem olvasom végig

Quote (jarabekg @ 24 Sep 2014 01:32)
http://www.youtube.com/watch?v=g-GXuIU-VMs


ki az a joképu individual 0.27-nél aki leszedi riciről azt a részeg srácot
no homo
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 24 2014 09:07am
Quote (MarcusD @ 24 Sep 2014 16:02)
wow hát ezt nem olvasom végig



ki az a joképu individual 0.27-nél aki leszedi riciről azt a részeg srácot
no homo


cpt
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 24 2014 09:17am
Quote (MarcusD @ 24 Sep 2014 16:02)
wow hát ezt nem olvasom végig



ki az a joképu individual 0.27-nél aki leszedi riciről azt a részeg srácot
no homo


:blush:
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 24 2014 09:20am
Quote (MarcusD @ 24 Sep 2014 17:02)
wow hát ezt nem olvasom végig



ki az a joképu individual 0.27-nél aki leszedi riciről azt a részeg srácot
no homo


én is akartam kérdezni hogy melyik hülye ment oda leszedni
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 24 2014 09:32am
De a sziasztok vanek vagyok-ot azert jara is elsutotte utanam
:angry:
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 24 2014 09:45am
wrong ezt akartam



This post was edited by TrollBoss on Sep 24 2014 09:46am
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Sep 24 2014 10:24am
261 nap után csak odáig jutottam, hogy újra posztoljak - visszaolvastam ezt az utóbbi 20-25 oldalt, igazából azt látom, hogy nem csak a hunsub színvonala megy le hónapról hónapra, hanem az embereké is

Igen, valóban nem voltunk ott sokan, de eleget lehetett itt az egészről olvasni, hogy véleményt alkothassunk (ahogy leírtátok, a társaság nagy része bebaszott és beszívott, úgyhogy ha nem baj, ezt a kártyát most ne játsszátok be):
Első körben itt mindenki felnőtt, meg nagyon művelt meg itt felnőtt embernek tartja magát - akkor hogy a faszba nem voltatok képesek megmondani az első alkalommal, amikor ment a 100% rosszindulat akármelyik irányból, hogy oké öreg, állj le, szórakozni jöttünk, nem pedig arra, hogy hergeljük a másikat, ráadásul egy olyan témakörben, ahol kb nem lehet jól reagálni. Feltételezem, ha nem szólt volna semmit vis, akkor meg ment volna a puhapöcsözés, így meg fúj, micsoda prosztó és agresszív - miközben itt nagyon sokan eltörnétek olyan emberek kezét, lábát, nyakát, akit még egyszer sem láttatok, még lehet, hogy képen sem... Mondom ezt úgy, hogy nem egy hunsubos találkozón voltam és a számomra nem kedves embereket is támogattam a bajban (igaz Rici?)

Ha beleképzelem magam vis helyébe, akkor én is ezt tettem volna, sőt, talán még szolid is az, amit kapott (jarát már diszkóból is kiverték már a kidobók, minő meglepő), nyilván másnap hasonlóan reagáltam volna, ahogy vis itt tette. De attól még, hogy nem oldódott meg semmi, az embernek igenis ki kell állnia magáért és a szeretteiért, ha már a társaság, az állítólagos barátai, félbarátai nem tették meg, akikkel egy fórumon dumál évek óta.

Pikírt humor úr abszolút nem lepett meg, hozta a fórumos formáját.

A fórumhoz pedig annyit tudok hozzáfűzni, hogy elég szar világot élhetünk, ha a legnormálisabban fórumozók közé tartozik pl senee is, olyanok, akik már itt vannak ezer éve, csak az anyázással és a mocskolódással tudják tölteni mindennapjaikat.

Ja, még valami : emlékeztek Csököttre? Na ő volt egy olyan zseniális troll, mint Vanek. Ugyanúgy felültök a provokációnak most is nagyon sokan. Bő fél év poszt nélkül igazán rádöbbentett arra, hogy nevetséges fórumon így felhúznia magát az embernek.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Sep 24 2014 10:32am
Quote (Jancsipapa @ Sep 24 2014 05:24pm)
261 nap után csak odáig jutottam, hogy újra posztoljak - visszaolvastam ezt az utóbbi 20-25 oldalt, igazából azt látom, hogy nem csak a hunsub színvonala megy le hónapról hónapra, hanem az embereké is

Igen, valóban nem voltunk ott sokan, de eleget lehetett itt az egészről olvasni, hogy véleményt alkothassunk (ahogy leírtátok, a társaság nagy része bebaszott és beszívott, úgyhogy ha nem baj, ezt a kártyát most ne játsszátok be):
Első körben itt mindenki felnőtt, meg nagyon művelt meg itt felnőtt embernek tartja magát - akkor hogy a faszba nem voltatok képesek megmondani az első alkalommal, amikor ment a 100% rosszindulat akármelyik irányból, hogy oké öreg, állj le, szórakozni jöttünk, nem pedig arra, hogy hergeljük a másikat, ráadásul egy olyan témakörben, ahol kb nem lehet jól reagálni. Feltételezem, ha nem szólt volna semmit vis, akkor meg ment volna a puhapöcsözés, így meg fúj, micsoda prosztó és agresszív - miközben itt nagyon sokan eltörnétek olyan emberek kezét, lábát, nyakát, akit még egyszer sem láttatok, még lehet, hogy képen sem... Mondom ezt úgy, hogy nem egy hunsubos találkozón voltam és a számomra nem kedves embereket is támogattam a bajban (igaz Rici?)

Ha beleképzelem magam vis helyébe, akkor én is ezt tettem volna, sőt, talán még szolid is az, amit kapott (jarát már diszkóból is kiverték már a kidobók, minő meglepő), nyilván másnap hasonlóan reagáltam volna, ahogy vis itt tette. De attól még, hogy nem oldódott meg semmi, az embernek igenis ki kell állnia magáért és a szeretteiért, ha már a társaság, az állítólagos barátai, félbarátai nem tették meg, akikkel egy fórumon dumál évek óta.

Pikírt humor úr abszolút nem lepett meg, hozta a fórumos formáját.

A fórumhoz pedig annyit tudok hozzáfűzni, hogy elég szar világot élhetünk, ha a legnormálisabban fórumozók közé tartozik pl senee is, olyanok, akik már itt vannak ezer éve, csak az anyázással és a mocskolódással tudják tölteni mindennapjaikat.

Ja, még valami : emlékeztek Csököttre? Na ő volt egy olyan zseniális troll, mint Vanek. Ugyanúgy felültök a provokációnak most is nagyon sokan. Bő fél év poszt nélkül igazán rádöbbentett arra, hogy nevetséges fórumon így felhúznia magát az embernek.


enyém a megtiszteltetés hogy elsőnek quoteolhatom
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 24 2014 10:32am
Quote (Jancsipapa @ Sep 24 2014 05:24pm)
261 nap után csak odáig jutottam, hogy újra posztoljak - visszaolvastam ezt az utóbbi 20-25 oldalt, igazából azt látom, hogy nem csak a hunsub színvonala megy le hónapról hónapra, hanem az embereké is

Igen, valóban nem voltunk ott sokan, de eleget lehetett itt az egészről olvasni, hogy véleményt alkothassunk (ahogy leírtátok, a társaság nagy része bebaszott és beszívott, úgyhogy ha nem baj, ezt a kártyát most ne játsszátok be):
Első körben itt mindenki felnőtt, meg nagyon művelt meg itt felnőtt embernek tartja magát - akkor hogy a faszba nem voltatok képesek megmondani az első alkalommal, amikor ment a 100% rosszindulat akármelyik irányból, hogy oké öreg, állj le, szórakozni jöttünk, nem pedig arra, hogy hergeljük a másikat, ráadásul egy olyan témakörben, ahol kb nem lehet jól reagálni. Feltételezem, ha nem szólt volna semmit vis, akkor meg ment volna a puhapöcsözés, így meg fúj, micsoda prosztó és agresszív - miközben itt nagyon sokan eltörnétek olyan emberek kezét, lábát, nyakát, akit még egyszer sem láttatok, még lehet, hogy képen sem... Mondom ezt úgy, hogy nem egy hunsubos találkozón voltam és a számomra nem kedves embereket is támogattam a bajban (igaz Rici?)

Ha beleképzelem magam vis helyébe, akkor én is ezt tettem volna, sőt, talán még szolid is az, amit kapott (jarát már diszkóból is kiverték már a kidobók, minő meglepő), nyilván másnap hasonlóan reagáltam volna, ahogy vis itt tette. De attól még, hogy nem oldódott meg semmi, az embernek igenis ki kell állnia magáért és a szeretteiért, ha már a társaság, az állítólagos barátai, félbarátai nem tették meg, akikkel egy fórumon dumál évek óta.

Pikírt humor úr abszolút nem lepett meg, hozta a fórumos formáját.

A fórumhoz pedig annyit tudok hozzáfűzni, hogy elég szar világot élhetünk, ha a legnormálisabban fórumozók közé tartozik pl senee is, olyanok, akik már itt vannak ezer éve, csak az anyázással és a mocskolódással tudják tölteni mindennapjaikat.

Ja, még valami : emlékeztek Csököttre? Na ő volt egy olyan zseniális troll, mint Vanek. Ugyanúgy felültök a provokációnak most is nagyon sokan. Bő fél év poszt nélkül igazán rádöbbentett arra, hogy nevetséges fórumon így felhúznia magát az embernek.


ehhez nincs nagyon mit hozzáfűzni
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Sep 24 2014 10:33am
Quote (lacketto @ Sep 24 2014 06:32pm)
enyém a megtiszteltetés hogy elsőnek quoteolhatom


nem, az enyém Laci
Go Back To Magyar Topic List
Prev1596061626379Next
Add Reply New Topic New Poll