Quote (ecneB @ 14 Mar 2013 01:35)
ilyet láttam bennt a folyosónkon 2-t is 2-3 éve (azóta se láttam ekkora dögöket, kb 2 lódarázs méret)
írtam is asszem a topicba, piszok ellenálló dögök voltak, életemben először éreztem halálfélelmet a harc közben
This post was edited by fahrii on Mar 14 2013 03:17am