d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Guild Wars 2
Prev1596061626378Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 17 2013 01:16am
Quote (cowding @ 17 Apr 2013 07:37)
Gib phree :c


jó játék, szeretek kalandozni, szal majd ha megunom a diablot tuti folytatni fogom ^^
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 17 2013 05:01am
Quote (fahrii @ Apr 17 2013 07:16am)
jó játék, szeretek kalandozni, szal majd ha megunom a diablot tuti folytatni fogom ^^


?????
te mikor szoktál diablozni
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 17 2013 05:07am
Quote (sylke @ 17 Apr 2013 12:01)
?????
te mikor szoktál diablozni


hczom

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Fahrii-1556/hero/26160200
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 17 2013 05:08am
Quote (fahrii @ Apr 17 2013 11:07am)


mérnem a dhval tolod
ezzel csak lehalsz
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 17 2013 05:11am
Quote (sylke @ 17 Apr 2013 12:08)
mérnem a dhval tolod
ezzel csak lehalsz


SC-nél még érvágdosással is szívesebben tölteném a szabadidőm

This post was edited by fahrii on Apr 17 2013 05:18am
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 17 2013 05:26am
Quote (sylke @ Apr 17 2013 02:56am)
nem hiszem hogy ezzel fogok kezdeni miután fél ora gametimeom van összesen ezzel a gémmel 8d


okies
amúgy a szint ne tartson vissza, a játék dinamikusan skálázza a karaktered szintjét, ha bemész WvWvW-be vagy sPVP-be

http://gw2lfg.com

Ha valaki instázni szeretne, akkor ezen a weblapon pár pillanat alatt lehet csapatot keríteni hozzá
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 17 2013 05:46am
Quote (Eoghan @ Apr 17 2013 11:26am)
okies
amúgy a szint ne tartson vissza, a játék dinamikusan skálázza a karaktered szintjét, ha bemész WvWvW-be vagy sPVP-be

http://gw2lfg.com/

Ha valaki instázni szeretne, akkor ezen a weblapon pár pillanat alatt lehet csapatot keríteni hozzá


nincs beépitett lfg system?
hát igy elég sokat romlott a szememben

This post was edited by sylke on Apr 17 2013 05:47am
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 17 2013 05:57am
Na Szil majd menjünk sPvPzni vagy WvwvWzni! :P
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 17 2013 06:57am
Quote (sylke @ Apr 17 2013 12:46pm)
nincs beépitett lfg system?
hát igy elég sokat romlott a szememben


nincs bizony
guidchaten valamikor volt róla szó, hogy felmerült rumorként redditen, de azóta semmi
én is egy okádék félkész rendszernek tartom a pvenek ezt a részét
a world-content, questek, jumping puzzleök, dinamikus (lánc)eventek, minden kurva zseniális, minőségi, szépen kivitelezett, de a dungeon rendszer egy hányadék sajnos
ráadásul itt nincs "mindig egyel jobb gear" mint a wowban, emiatt nincs meg benne a reward-érzet, ami miatt motiválva lenne az ember az instázásra BÁR 1-2 hónapja bejött egy fractals-rendszer, ami állítólag ezt valamennyire orvosolja, de én nem toltam sokat ott
de kifejezetten kihívás megcsinálni azokat az instákat. ha idiótákkal mész, akik ráadásul nem is hajlandóak normális nyelven kommunikálni, akkor a hajtépés garantált
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 17 2013 07:24am
valamit itt nagyon szarul csinálok :D
lvl8.5 vagyok, de a questek amiket kapok már ilyen lvl11+, ráadásul nincs a környékemen ilyen szivecskés szarság amit meg tudnék csinálni
ah oké megvan nvm

This post was edited by sylke on Apr 17 2013 07:25am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1596061626378Next
Add Reply New Topic New Poll