Quote (sylke @ Apr 17 2013 12:46pm)
nincs beépitett lfg system?
hát igy elég sokat romlott a szememben
nincs bizony
guidchaten valamikor volt róla szó, hogy felmerült rumorként redditen, de azóta semmi
én is egy okádék félkész rendszernek tartom a pvenek ezt a részét
a world-content, questek, jumping puzzleök, dinamikus (lánc)eventek, minden kurva zseniális, minőségi, szépen kivitelezett, de a dungeon rendszer egy hányadék sajnos
ráadásul itt nincs "mindig egyel jobb gear" mint a wowban, emiatt nincs meg benne a reward-érzet, ami miatt motiválva lenne az ember az instázásra BÁR 1-2 hónapja bejött egy fractals-rendszer, ami állítólag ezt valamennyire orvosolja, de én nem toltam sokat ott
de kifejezetten kihívás megcsinálni azokat az instákat. ha idiótákkal mész, akik ráadásul nem is hajlandóak normális nyelven kommunikálni, akkor a hajtépés garantált