Quote (bajcli @ 12 Jun 2012 19:38)
hát nyilatkozta sokszor, hogy ő nem tud így menetrendszerűen leülni megint, és azonnal nekiállni a folytatásnak, neki kell egy kis pihi, meg 1-2-3 év, hogy befejezzen egy sequelt
ami azért érthető, kreatív munkához nem lehet muszájból nekiülni, ha egyszer nincs ötlet, ihlet, etc
DE AZÉRT FEJEZZE MÁR BE :DDDd
te inkább menj el innen
vagy lehet hogy ez egy soha véget nem érő könyvsorozat lesz, mivel nincsenek se jók se rosszak, ezért senki se győz senki se veszít, hanem mennek az örökös szereplőváltások, korszakváltások etc Ilyen GoTből Barátok Köztbe átmenő történések. Varys a Magdi anyus, Petyr B a Miklós, Cersei a Klaudia....