d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev15960616263214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 12 2012 12:46pm
Quote (bajcli @ Jun 12 2012 06:42pm)
:D:D:D;):D:D:D


:DF::DD:D:D::D
Nagyon jó, végre megértjük egymást, mindig ezt szerettem volna :F:DD::D hihi
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 12 2012 12:49pm
Quote (Rawen @ 12 Jun 2012 20:45)
Amúgy most nézem, hogy tavaly jött ki a ADwD, azt hittem régebbi, így mire kijön a következő könyv el is felejtem, hogy ezeket olvastam.


hát én mostanában olvasgatom újra a b3-b4 jobb fejezeteit unalmamban
adwd-t kb el is felejtettem (megrendeltem azonnal, ahogy megjelent), abból is elolvastam most az összes nem-daenerys fejezetet

got társassal játszott amúgy valaki?
szerintem gecijó.
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jun 12 2012 12:50pm
[QUOTEQuote (fahrii @ Jun ]ez mondjuk hülyeség, egyébként én is gondolkodtam rajta h meg kéne venni, de kérdés h mi értelme ha előtte kinézem a sorozatot[/QUOTE]

http://www.youtube.com/watch?v=zEhtsgu6bJg

Nem értem ebben mi a hülyeség bár biztos értessz hozzá ha boromirnak nevezed.

Inkább ez a geci nagy hülyeség, alapból 5 könyv van már kint és csak 2 évad, ráadásul a könyvet nem lehet összehasonlítani a sorozattal

This post was edited by championmath on Jun 12 2012 12:52pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 12 2012 12:52pm
Quote (championmath @ Jun 12 2012 06:50pm)
http://www.youtube.com/watch?v=zEhtsgu6bJg

Nem értem ebben mi a hülyeség bár biztos értessz hozzá ha boromirnak nevezed.


Sean Bean a meghalás specialista
Ha kell egy jó színész, aki jól tud meghalni akkor mindig őt hívják ilyen középkor-related filmekhez
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 12 2012 12:53pm
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 12 2012 12:53pm
Quote (bajcli @ 12 Jun 2012 20:49)
hát én mostanában olvasgatom újra a b3-b4 jobb fejezeteit unalmamban
adwd-t kb el is felejtettem (megrendeltem azonnal, ahogy megjelent), abból is elolvastam most az összes nem-daenerys fejezetet

got társassal játszott amúgy valaki?
szerintem gecijó.


en nem is tudtam, hogy letezik, mig ocsem nem szolt egyszer, miutan latott valami reklamot kartyas oldalon 8d
mondjuk gondolom ez is ilyen 5 embert meg 6 orat igenybevevo draga cucc, ketlem hogy ki fogom probalni a kozeljovoben

van amugy got vidya is, de amennyire neztem csak ilyen random TBS :(

This post was edited by SummertimeClothes on Jun 12 2012 12:54pm
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jun 12 2012 12:53pm
Quote (Senee @ Jun 12 2012 08:52pm)
Sean Bean a meghalás specialista
Ha kell egy jó színész, aki jól tud meghalni akkor mindig őt hívják ilyen középkor-related filmekhez


Nézd már meg a videót te istenátka , 90% nem középkor
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jun 12 2012 12:53pm
Quote (bajcli @ 12 Jun 2012 19:38)
hát nyilatkozta sokszor, hogy ő nem tud így menetrendszerűen leülni megint, és azonnal nekiállni a folytatásnak, neki kell egy kis pihi, meg 1-2-3 év, hogy befejezzen egy sequelt
ami azért érthető, kreatív munkához nem lehet muszájból nekiülni, ha egyszer nincs ötlet, ihlet, etc

DE AZÉRT FEJEZZE MÁR BE :DDDd



te inkább menj el innen


vagy lehet hogy ez egy soha véget nem érő könyvsorozat lesz, mivel nincsenek se jók se rosszak, ezért senki se győz senki se veszít, hanem mennek az örökös szereplőváltások, korszakváltások etc Ilyen GoTből Barátok Köztbe átmenő történések. Varys a Magdi anyus, Petyr B a Miklós, Cersei a Klaudia....
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jun 12 2012 12:54pm
Quote (kusziyoker @ Jun 12 2012 08:53pm)
vagy lehet hogy ez egy soha véget nem érő könyvsorozat lesz, mivel nincsenek se jók se rosszak, ezért senki se győz senki se veszít, hanem mennek az örökös szereplőváltások, korszakváltások etc Ilyen GoTből Barátok Köztbe átmenő történések. Varys a Magdi anyus, Petyr B a Miklós, Cersei a Klaudia....


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 12 2012 12:55pm
Quote (championmath @ Jun 12 2012 06:53pm)
Nézd már meg a videót te istenátka , 90% nem középkor


hát akkor jól játca a mai világi halálokat is no, jó színész
Go Back To Magyar Topic List
Prev15960616263214Next
Add Reply New Topic New Poll