d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev15960616263198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 15 2012 09:11am
Ezt mar csak OST miatt megnezem.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 16 2012 06:58am
Na akkor +1 itt a god tier seiyuu gárda.


Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 17 2012 03:05am
http://myanimelist.net/manga/3285/Holyland
40 chaptert olvastam el tegnap este mert annyira jó. 100% realism,nagyon tetszik, ahogy elmagyarázza a mangaka a különböző harci stílusok sajátosságait, részletezi a mozdulatokat etc. A story nem egy nagy durranás de elég jól van megvalósítva.

This post was edited by Rawen on Aug 17 2012 03:10am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 17 2012 03:18am
Quote (Rawen @ Aug 16 2012 01:58pm)
Na akkor +1 itt a god tier seiyuu gárda.
http://www.youtube.com/watch?v=fAFecWtau7k


ezt honnan tudnám letölteni? angol felirat van hozzá esetleg?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 17 2012 03:19am
Quote (jarabekg @ 17 Aug 2012 11:18)
ezt honnan tudnám letölteni? angol felirat van hozzá esetleg?


Sehonnan mert október környékén kezdődik.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 17 2012 03:24am
Quote (Rawen @ Aug 17 2012 10:19am)
Sehonnan mert október környékén kezdődik.


elég jól néz ki, valamit úgy is kell nézzek év közben, és akkor legalább feljebb lépek a totál pleb szintről (gondolom)
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 17 2012 03:28am
Quote (jarabekg @ 17 Aug 2012 11:24)
elég jól néz ki, valamit úgy is kell nézzek év közben, és akkor legalább feljebb lépek a totál pleb szintről (gondolom)


Ez még nem kimutatható fejlődés.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 18 2012 09:33am
Vicces ez a naruto revolution /a/n.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 18 2012 09:35am
Quote (Rawen @ Aug 18 2012 04:33pm)
Vicces ez a naruto revolution /a/n.


En inkabb föl se megyek par hetig.
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Aug 18 2012 09:37am
végre kezd érdekes lenni a Shippuuden,csak ne pofáznának benne mindig annyit,hogy 1 rész fele elmegy vele.
Go Back To Magyar Topic List
Prev15960616263198Next
Add Reply New Topic New Poll