☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Japánságok Repost > Op Is A
Prev
1
59
60
61
62
63
198
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 44862
Replies: 1976
Track Topic
Karan2_Returned
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold
:
1,630.69
#601
Aug 15 2012 09:11am
Ezt mar csak OST miatt megnezem.
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#602
Aug 16 2012 06:58am
Na akkor +1 itt a god tier seiyuu gárda.
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#603
Aug 17 2012 03:05am
http://myanimelist.net/manga/3285/Holyland
40 chaptert olvastam el tegnap este mert annyira jó. 100% realism,nagyon tetszik, ahogy elmagyarázza a mangaka a különböző harci stílusok sajátosságait, részletezi a mozdulatokat etc. A story nem egy nagy durranás de elég jól van megvalósítva.
This post was edited by Rawen on Aug 17 2012 03:10am
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#604
Aug 17 2012 03:18am
Quote (Rawen @ Aug 16 2012 01:58pm)
Na akkor +1 itt a god tier seiyuu gárda.
http://www.youtube.com/watch?v=fAFecWtau7k
ezt honnan tudnám letölteni? angol felirat van hozzá esetleg?
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#605
Aug 17 2012 03:19am
Quote (jarabekg @ 17 Aug 2012 11:18)
ezt honnan tudnám letölteni? angol felirat van hozzá esetleg?
Sehonnan mert október környékén kezdődik.
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#606
Aug 17 2012 03:24am
Quote (Rawen @ Aug 17 2012 10:19am)
Sehonnan mert október környékén kezdődik.
elég jól néz ki, valamit úgy is kell nézzek év közben, és akkor legalább feljebb lépek a totál pleb szintről (gondolom)
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#607
Aug 17 2012 03:28am
Quote (jarabekg @ 17 Aug 2012 11:24)
elég jól néz ki, valamit úgy is kell nézzek év közben, és akkor legalább feljebb lépek a totál pleb szintről (gondolom)
Ez még nem kimutatható fejlődés.
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#608
Aug 18 2012 09:33am
Vicces ez a naruto revolution /a/n.
Karan2_Returned
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold
:
1,630.69
#609
Aug 18 2012 09:35am
Quote (Rawen @ Aug 18 2012 04:33pm)
Vicces ez a naruto revolution /a/n.
En inkabb föl se megyek par hetig.
H4xooR
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold
:
0.71
#610
Aug 18 2012 09:37am
végre kezd érdekes lenni a Shippuuden,csak ne pofáznának benne mindig annyit,hogy 1 rész fele elmegy vele.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
59
60
61
62
63
198
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact