d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Memories > Nostalgia
Prev1596061626364Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 15 2011 04:53am
Quote (Kajnista @ 15 Nov 2011 12:52)
mi bajod volt azzal, hogy kiraktam egy perf pala torchos topicot?
nezz korbe, mennyivel ertelmetlenebb topicok vannak...


na volt valami a találkából, vagy megint dodgeoltál?
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2011 04:55am
Quote (TouchCow @ Nov 15 2011 10:53am)
na volt valami a találkából, vagy megint dodgeoltál?


sohasem dodgeoltam, amugy meg ha akarod tudni, ott van a kerdesedre a valasz a "Bma_bemyangel Vs Kajnista" cimu topicban, a vegetol kicsit visszabb...
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 15 2011 04:56am
Quote (Kajnista @ 15 Nov 2011 12:55)
sohasem dodgeoltam, amugy meg ha akarod tudni, ott van a kerdesedre a valasz a "Bma_bemyangel Vs Kajnista" cimu topicban, a vegetol kicsit visszabb...


jah nem láttam
olvasom
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 15 2011 04:56am
Quote (Kajnista @ Nov 15 2011 11:55am)
sohasem dodgeoltam, amugy meg ha akarod tudni, ott van a kerdesedre a valasz a "Bma_bemyangel Vs Kajnista" cimu topicban, a vegetol kicsit visszabb...


kivéve amikor mondjuk engem akartál szétverni
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Nov 15 2011 04:56am
Quote (Kajnista @ Nov 15 2011 10:40am)
Na, a kis kurva megint, mit szeretnel te nyalgep?
Mitol vagyok en le alacsonyitva?
Mert kevesebb a postom? :D
Vagy mert nem itt elem ki magam? :D
Szanalmas amit irtal te kis ribanc, logjal vissza az iskolaba, meg iskola ido van...


úgy látom nem olvastad tovább. pedig már annyi is elég lett volna hogy nem tudom mit vársz, hogyan kezeljenek téged itt az emberek, egy olyan társaságnak rinyálsz 0-24, aki rád nem kíváncsi
nem értem mi a fasznak vagy itt. te gondolod magad istennek, aki lealacsonyítja az egész társaságot.
és tényleg abban rejlene az értelem, ha egyszerűen csak kinyomnád a jsp-t
én nem szeretnék trágár módon káromkodni, mint egy 13 éves kis nyomorék, és jó lenne ha legalább te is az értelmes énedet használnád.

nem szeretném újra leírni az előző postot, remélem a többi részét is felfogtad
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2011 04:57am
Quote (beni @ Nov 15 2011 10:56am)
kivéve amikor mondjuk engem akartál szétverni


nem unod meg ugyanazt hazudni egyfolytaba?
mi okom lenne miattad dodgeolni?
egy okot mondj csak...
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 15 2011 04:59am
Quote (Kajnista @ Nov 15 2011 11:57am)
nem unod meg ugyanazt hazudni egyfolytaba?
mi okom lenne miattad dodgeolni?
egy okot mondj csak...


nem kell okokat kreálnom

ott a pm bizonyítéknak (igen, amit egész este vöröslő szemmel hamisítottam paintben)

This post was edited by beni on Nov 15 2011 04:59am
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2011 04:59am
Quote (AngryBug @ Nov 15 2011 10:56am)
úgy látom nem olvastad tovább. pedig már annyi is elég lett volna hogy nem tudom mit vársz, hogyan kezeljenek téged itt az emberek, egy olyan társaságnak rinyálsz 0-24, aki rád nem kíváncsi
nem értem mi a fasznak vagy itt. te gondolod magad istennek, aki lealacsonyítja az egész társaságot.
és tényleg abban rejlene az értelem, ha egyszerűen csak kinyomnád a jsp-t
én nem szeretnék trágár módon káromkodni, mint egy 13 éves kis nyomorék, és jó lenne ha legalább te is az értelmes énedet használnád.

nem szeretném újra leírni az előző postot, remélem a többi részét is felfogtad


nem fogom kinyomni a jspt addig, meg ti visszapofaztok minden szart, remelem te pedig ezt fogod fel.
ha lesz annyi eszetek, hogy mar senki semmi szart nem nyog ide be, es hagyjatok a topicot lecsendesedni es lemenni,
akkor majd kinyomom a jsp-t, addig nem.

remelem felfogtad... TOLED SEM SZERETNEK TOBB REPLYT, sem a tobbiektol....
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2011 05:01am
Quote (beni @ Nov 15 2011 10:59am)
nem kell okokat kreálnom

ott a pm bizonyítéknak (igen, amit egész este vöröslő szemmel hamisítottam paintben)


hat kene valami okot krealnod, mert nincs :S
Member
Posts: 1,905
Joined: Jul 19 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2011 05:06am
eddig csodalatos, igy is kene hogy maradjon, eroltessetek meg magatokat, meg egy kicsit tartsatok ki, es lefog menni a topic
Go Back To Magyar Topic List
Prev1596061626364Next
Closed New Topic New Poll