Quote (AngryBug @ Nov 15 2011 10:56am)
úgy látom nem olvastad tovább. pedig már annyi is elég lett volna hogy nem tudom mit vársz, hogyan kezeljenek téged itt az emberek, egy olyan társaságnak rinyálsz 0-24, aki rád nem kíváncsi
nem értem mi a fasznak vagy itt. te gondolod magad istennek, aki lealacsonyítja az egész társaságot.
és tényleg abban rejlene az értelem, ha egyszerűen csak kinyomnád a jsp-t
én nem szeretnék trágár módon káromkodni, mint egy 13 éves kis nyomorék, és jó lenne ha legalább te is az értelmes énedet használnád.
nem szeretném újra leírni az előző postot, remélem a többi részét is felfogtad
nem fogom kinyomni a jspt addig, meg ti visszapofaztok minden szart, remelem te pedig ezt fogod fel.
ha lesz annyi eszetek, hogy mar senki semmi szart nem nyog ide be, es hagyjatok a topicot lecsendesedni es lemenni,
akkor majd kinyomom a jsp-t, addig nem.
remelem felfogtad... TOLED SEM SZERETNEK TOBB REPLYT, sem a tobbiektol....