d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Heroes Of Might And Magic Topic
Prev15960616263118Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 8 2011 07:03am
Kellene vmi Beltwayhez hasonló map. Ami nem olyan nehéz, de nem is freekill, van resource, meg fejlődni is lehet...

Nekem ezek a krityo nem jött be. :(
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Feb 8 2011 07:04am
Quote (Baleee @ Feb 8 2011 02:03pm)
Kellene vmi Beltwayhez hasonló map. Ami nem olyan nehéz, de nem is freekill, van resource, meg fejlődni is lehet...

Nekem ezek a krityo nem jött be. :(


keves.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 8 2011 07:05am
Quote (Baleee @ 8 Feb 2011 14:03)
Kellene vmi Beltwayhez hasonló map. Ami nem olyan nehéz, de nem is freekill, van resource, meg fejlődni is lehet...

Nekem ezek a krityo nem jött be. :(


hm pedig a legjobban kidolgozott mapek
ofc mind nagy és kurva idő igényesek
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 8 2011 07:06am
Quote (Inakwo @ 8 Feb 2011 15:05)
hm pedig a legjobban kidolgozott mapek
ofc mind nagy és kurva idő igényesek


Pont ezt nem szeretem. Megunom az ilyen 'kurvasokat játszós' mappeket. Ha nem tudom 'lezavarni 2-3 óra alatt, akkor csak szenvedek vele, elmentem, azt a büdös életbe nem folytatom.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 8 2011 07:09am
Quote (Baleee @ 8 Feb 2011 14:06)
Pont ezt nem szeretem. Megunom az ilyen 'kurvasokat játszós' mappeket. Ha nem tudom 'lezavarni 2-3 óra alatt, akkor csak szenvedek vele, elmentem, azt a büdös életbe nem folytatom.


én meg azokat nem szeretem amin kb nincs semmi csak mész és darálod a mapet
meg ugy általában nem szeretem az M-S mapeket
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 8 2011 07:11am
http://www.legends-of-heroes.com/download-maps.html

league mapek
gondolom multira hegyezve
Member
Posts: 4,112
Joined: Feb 26 2006
Gold: 247.00
Feb 8 2011 07:37am
Akik játszottak a krityó I-el, hányadik hónapban fejetzétek be az első pályát?
Member
Posts: 7,477
Joined: Dec 19 2006
Gold: 568.00
Feb 8 2011 07:48am
nah, elkezdtem vele játszani én is, mondjuk én nem tettem fel ezt a modot hozzá. vagy mindenki ezzel játssza?
kérdés: mi az a krityó?
a 3-ról van szó ofc

This post was edited by born2fxxk on Feb 8 2011 07:49am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Feb 8 2011 07:50am
Quote (Inakwo @ 8 Feb 2011 15:09)
én meg azokat nem szeretem amin kb nincs semmi csak mész és darálod a mapet
meg ugy általában nem szeretem az M-S mapeket


M-S én sem.

Mondhatni csak az L-es mappeket szeretem.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 8 2011 07:51am
Quote (born2fxxk @ 8 Feb 2011 14:48)
nah, elkezdtem vele játszani én is, mondjuk én nem tettem fel ezt a modot hozzá. vagy mindenki ezzel játssza?
kérdés: mi az a krityó?
a 3-ról van szó ofc


az egy map csomag amiben sok jo pálya van összefűzve
Go Back To Magyar Topic List
Prev15960616263118Next
Add Reply New Topic New Poll