Quote (Baleee @ 8 Feb 2011 14:06)
Pont ezt nem szeretem. Megunom az ilyen 'kurvasokat játszós' mappeket. Ha nem tudom 'lezavarni 2-3 óra alatt, akkor csak szenvedek vele, elmentem, azt a büdös életbe nem folytatom.
én meg azokat nem szeretem amin kb nincs semmi csak mész és darálod a mapet
meg ugy általában nem szeretem az M-S mapeket