d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev159606162635001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Jul 30 2010 09:49pm
Quote (Moonflow @ 31 Jul 2010 05:30)
33,333 post, de kinemszarjalé

jo8


gratz
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jul 30 2010 10:24pm
6 kor keltem, 7re megyek melózni
remélem megfogok dögleni a melegtől
még elkéne mennem venni maszkot az arcomra mert köpni nyelni nemtudok a portól :(

25 megjelenített téma, összesen 32455Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a fórumot.

lol nóbok

This post was edited by Namechange on Jul 30 2010 10:25pm
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jul 30 2010 10:45pm
Rejtett játék (Snake) a YouTube-on! Bármelyik új lejátszós (a hangerő vízszintesen állítható) videó alatt, ha megállítod a videót és a billentyűzeten a bal nyilat megnyomod pár másodpercre. (izé.hu)
Member
Posts: 39,201
Joined: Oct 15 2006
Gold: 250.00
Jul 30 2010 10:49pm
Most értem haza melóból.
Szunnyadok egyet.
Jó éjt vagy jó napot kinek mi :)
Member
Posts: 120
Joined: Apr 22 2010
Gold: 0.00
Jul 30 2010 10:53pm
Quote (Ateec @ Jul 31 2010 06:49am)
Most értem haza melóból.
Szunnyadok egyet.
Jó éjt vagy jó napot kinek mi :)


cas
Banned
Posts: 137
Joined: Jul 27 2010
Gold: 0.00
Jul 31 2010 12:55am
parizsis kenyeret zabalok
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 31 2010 02:04am
na jo én 10 perc mulva megyek siofokra

egy hét mulva re
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jul 31 2010 04:36am
Quote (Inakwo @ 31 Jul 2010 10:04)
na jo én 10 perc mulva megyek siofokra

egy hét mulva re


kanyad :(

Én most augusztus 9-ig elvileg sehova nem megyek, bár lehet leugrunk Horvátországba pár napra addig is. Na de most afk futás, vissza kell rázódnom a sok semmittevés / nyaralás / zabálás után a kondimba. :'( Kiváncsi vagyok hogy fog menni ~1 hónap kihagyás után :O
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 31 2010 04:56am
atyaég, ez komoly ?

Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 31 2010 04:57am
Quote (banyek @ 31 Jul 2010 12:56)
atyaég, ez komoly ?

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs207.snc4/38696_144631058896515_100000488665383_380592_1833263_n.jpg


szia, józsi :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev159606162635001Next
Closed New Topic New Poll