Quote (sunnymarcell @ Jun 24 2010 12:03am)
nem jön be, facebook, 4chan, msn úgyszíntén tabu
bár ki van fent online hajnali 1kor akivel beszélni tudnék
a spambotokkal ilyenkor is tudsz dumálni
más úgyse kíváncsi a hülye fejedre
Quote (sunnymarcell @ Jun 24 2010 12:09am)
érdekes jsp mindenkinek bejön
te idiótább vagy mint gondoltam