d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1596061626365Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 1 2010 06:36am
Quote (hedgehogsword @ Jun 1 2010 11:44am)
mi van?



ebben én nem találom azt, hogy ,,szépségre" megy a dolog, és predi sigje azóta tetszik, hogy először megláttam, mert egyedi, mint ahogy anyd régebbi sigje is tetszett, azis painttel készült.. ez nem a ,,rate my sig" topic ahova bemennek a GFX ,,mesterek" és megvitatják hogy húú itt túl sok a smudge!!4 és egyebek, imo. Teljesen szubjektív dolog, hogy kinek mi tetszik, én nem vagyok oda a csilivili sigekért általában, azért egy egyszerű képből kivágott sün az én sigem is, és nem egy ilyen átmachinált izé.


minden sig amit vki csinál az egyedi
de azért ok.
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 2 2010 12:23am
Quote (hedgehogsword @ 1 Jun 2010 12:44)
mi van?



ebben én nem találom azt, hogy ,,szépségre" megy a dolog, és predi sigje azóta tetszik, hogy először megláttam, mert egyedi, mint ahogy anyd régebbi sigje is tetszett, azis painttel készült.. ez nem a ,,rate my sig" topic ahova bemennek a GFX ,,mesterek" és megvitatják hogy húú itt túl sok a smudge!!4 és egyebek, imo. Teljesen szubjektív dolog, hogy kinek mi tetszik, én nem vagyok oda a csilivili sigekért általában, azért egy egyszerű képből kivágott sün az én sigem is, és nem egy ilyen átmachinált izé.


az enyémmel akkor mégis mi volt a gond?

Most nem azt szeretném neked feldobni, hogy én jobbnak érzem az enyémet prediénél, csak kíváncsi vagyok az érvelésedre a predi vs jozef sigre szűkítve.
Tudod, hogy miért is van az enyémnek mondanivalója, az enyém is közel áll a paint minőséghez, dirrect kevés a sharpen, a smudge, a millióegy layer, az ezeregy effekt stbstb. Szándékosan válogattam, alkottam így meg a színeket, a szereplőket, az autót, a szaladgáló ürgét, a felhőt, a szivárványt, a csillagokat, a zenés szövegdobozt, a beállós jelenetet, stbstb.. Minden egyes pixelnek van közölnivalója....

Persze a predi féle signek is biztos van mondanivalója, ott a név, ott a guildname, ott is vannak színek, formák, alakok, typo, kézmunka stbstb..

És nem is foglalkozok vele, csak leírom a jelenlegi gondolataim, nem sírok, és a nyertest is elfogadom, csak nem értem, miért van az, hogy minden egyes nap képesek egyesek más szarát visszadobni az arcába, erre ilyen apróságokat nem vesznek észre. Persze itt is tisztelet a kivételnek.. (Viszont eddig egyedül Fro volt akinek feltűnt, és jelezte is.. )

Lényegtelen, hagyjuk is, én tökéletesen elfogadom predit győztesnek, magamat vesztesnek ( mármint nem, nem vesztes, részt vettem, játék, szóval... ) csak nem értem így az érvelést tőletek, akik predit ezért hozzák ki a sub legszebb, legjobb sigjét viselőjévé..




Amúgy az első mondatodra..
"A nyertes egyértelműen az lesz, aki a legtöbb szavazatot kapja, és büszkén viselheti a sub többsége által legszebbnek, legjobbnak ítélt Siget"



This post was edited by banyek on Jun 2 2010 12:25am
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 23,209.02
Trader: Trusted
Jun 2 2010 12:47am
Grat a győztesnek! :P
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 2 2010 01:19am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 2 Jun 2010 07:47)
Grat a győztesnek! :P


szóval mindenkinek..
Banned
Posts: 22
Joined: Jun 1 2010
Gold: 0.00
Jun 2 2010 02:40am
szanalmas hogy predi milyen signel nyert
erosen tukrozni a hunsub szinvonalat :thumbsup:
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jun 2 2010 02:43am
Quote (torokszentmiklos @ 2 Jun 2010 09:40)
szanalmas hogy predi milyen signel nyert
erosen tukrozni a hunsub szinvonalat :thumbsup:


multi :thumbsup:
Banned
Posts: 22
Joined: Jun 1 2010
Gold: 0.00
Jun 2 2010 02:44am
Quote (Imdeth @ Jun 2 2010 10:43am)
multi :thumbsup:


DE AZERT A SIGNEM MEG MINDIG JOBB PREDIENEL : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jun 2 2010 02:49am
Quote (Imdeth @ Jun 2 2010 09:43am)
multi :thumbsup:


ne báncsd a barátom!
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 2 2010 02:55am
Quote (Imdeth @ 2 Jun 2010 09:43)
multi :thumbsup:


ne bántsd szabi multiját :D
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jun 2 2010 02:59am
Quote (banyek @ Jun 2 2010 09:55am)
ne bántsd szabi multiját :D


téged sem az eszedért szeredhetnek :thumbsup:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1596061626365Next
Add Reply New Topic New Poll