d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Player vs. Player - Hunsub > Alkalmi 1v1, TvT, Ladder - NL...
Prev15960616263217Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,173
Joined: Aug 7 2004
Gold: 1.00
May 28 2010 12:29pm
Quote (Anamy @ May 28 2010 07:50pm)
ama : sarokban áll , hoty van rajta
hammer : hotyban smithel , fohol
barb : ench /ami ebben a ligában banned , hiába nl../
necro : 99 % , hogy tokent fog használni , mert nem hiszem pl , hogy egy assa + druid ellen ~lvl 10es psn novával fog menni :DD


ezért faszság ez a token... elég lett volna minden karinak 1szeri lehetőség reskill statra
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
May 29 2010 05:17am
1v1/tvt?
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 29 2010 06:07am
Quote (Anamy @ 28 May 2010 18:50)
ama : sarokban áll , hoty van rajta
hammer : hotyban smithel , fohol
barb : ench /ami ebben a ligában banned , hiába nl../
necro : 99 % , hogy tokent fog használni , mert nem hiszem pl , hogy egy assa + druid ellen ~lvl 10es psn novával fog menni :DD


hammeren smite/foh egy style, svirli miatt nyomják így mert törik az fhr-ed. Ettől még pure hammernek számít. Mondtuk előre, hogy 90 fres amúgyis minden karin legit, de ha nem, akkor csak le kellett volna fotózni és annak aki szervezi megmutatni.
Sarok illetve közelében állni amának pl legit, de kb mindenkinek, aki nem defel ezzel (pl medi/cleansing corner camp, leap, trap def).
ench tudtommal legit volt (cube ench volt)
necek tesznek psn novára, ha nem is 10et, de nem tuom honnan veszed h 10et tettek. Mik pl tudom h pont tesz psn novára.

Az igazi gond az volt, hogy olyan teambe kerültetek, ahol a 3 esélyes team közül kettő ott volt, akik annyival jobban játszanak, hogy 3v2 is mehetett volna akár. + Hogy lepra csapatokkal mentetek: nec-ES/fb? Ómájgád. Oké, arra csináltad hogy megnézted mik neveznek, és azellen pakoltad össze, de azt nem vetted figyelembe, hogy a tagok picit is összedolgozzanak. Bower nem véletlenül csak hammerrel szokott menni, esetleg nec/assa, de azokkal már jóval gyenguszabb. egyéb (rás) teambe meg nem csoda hogy assa szinte alap.... necet még lehet kombózni barbal vagy eledruval, de nem lesznek annyira effektívek mint egy assa-nec vagy assa-dru. Mostanában divat az assa-barb is, mert a rás teamek nagyon kedveltek lettek, és rás vs rásban nagy előny a barb (mehet 2 baltával: jó dam, leap ugye, sokkal több life, és kell block eq is másik teamnek, ami nagyon nagy kiesés).
Meg lehet ilyesmivel mókázni, hogy assa-hammer/blizz sork, mert lock után nagyon gyorsan ölnek, effektívek, de ezeket a teameket is akkor szokták csinálni, ha a dmg dealer főleg ezekkel jó játékos, és nem szívesen menne neccel/sosoval.
Én még várom az assa-psn nec teamet is atm, még senki nem csinált, ideje lenne kipróbálni. Jól damol, könnyű kezelni kurvára, stackelni kell miatta, most +20% dam, psn nagyon jól kombózik assával (MB/master kill). Gondoltam rá h csinálok egy necet, és akkor lökhetjük sondorral, de sajna nincs erre keretem atm.


Arról nem is beszélve, hogy joshinak egy olyan karit adtál, amivel még életében nem játszott, és nincs is befejezve.
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
May 29 2010 06:10am
Quote (Oberon_os @ 29 May 2010 14:07)
hammeren smite/foh egy style, svirli miatt nyomják így mert törik az fhr-ed. Ettől még pure hammernek számít. Mondtuk előre, hogy 90 fres amúgyis minden karin legit, de ha nem, akkor csak le kellett volna fotózni és annak aki szervezi megmutatni.
Sarok illetve közelében állni amának pl legit, de kb mindenkinek, aki nem defel ezzel (pl medi/cleansing corner camp, leap, trap def).
ench tudtommal legit volt (cube ench volt)
necek tesznek psn novára, ha nem is 10et, de nem tuom honnan veszed h 10et tettek. Mik pl tudom h pont tesz psn novára.

Az igazi gond az volt, hogy olyan teambe kerültetek, ahol a 3 esélyes team közül kettő ott volt, akik annyival jobban játszanak, hogy 3v2 is mehetett volna akár. + Hogy lepra csapatokkal mentetek: nec-ES/fb? Ómájgád. Oké, arra csináltad hogy megnézted mik neveznek, és azellen pakoltad össze, de azt nem vetted figyelembe, hogy a tagok picit is összedolgozzanak. Bower nem véletlenül csak hammerrel szokott menni, esetleg nec/assa, de azokkal már jóval gyenguszabb. egyéb (rás) teambe meg nem csoda hogy assa szinte alap.... necet még lehet kombózni barbal vagy eledruval, de nem lesznek annyira effektívek mint egy assa-nec vagy assa-dru. Mostanában divat az assa-barb is, mert a rás teamek nagyon kedveltek lettek, és rás vs rásban nagy előny a barb (mehet 2 baltával: jó dam, leap ugye, sokkal több life, és kell block eq is másik teamnek, ami nagyon nagy kiesés).
Meg lehet ilyesmivel mókázni, hogy assa-hammer/blizz sork, mert lock után nagyon gyorsan ölnek, effektívek, de ezeket a teameket is akkor szokták csinálni, ha a dmg dealer főleg ezekkel jó játékos, és nem szívesen menne neccel/sosoval.
Én még várom az assa-psn nec teamet is atm, még senki nem csinált, ideje lenne kipróbálni. Jól damol, könnyű kezelni kurvára, stackelni kell miatta, most +20% dam, psn nagyon jól kombózik assával (MB/master kill). Gondoltam rá h csinálok egy necet, és akkor lökhetjük sondorral, de sajna nincs erre keretem atm.


Arról nem is beszélve, hogy joshinak egy olyan karit adtál, amivel még életében nem játszott, és nincs is befejezve.


akkor játszunk
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 29 2010 06:15am
Quote (JS_Bach @ 29 May 2010 13:10)
akkor játszunk


bringát szedek épp szét, de ezért megmostam a kezem h ezt leírjam. de ha vagyunk 4en, lec gó mehetünk
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 29 2010 08:54am
hanyan vagyunk készek a harcra atm? elegem van a bringaszerelésből, már kalapáccsal mentem rá
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 29 2010 01:27pm
Quote (Oberon_os @ 29 May 2010 13:07)
hammeren smite/foh egy style, svirli miatt nyomják így mert törik az fhr-ed. Ettől még pure hammernek számít. Mondtuk előre, hogy 90 fres amúgyis minden karin legit, de ha nem, akkor csak le kellett volna fotózni és annak aki szervezi megmutatni.
Sarok illetve közelében állni amának pl legit, de kb mindenkinek, aki nem defel ezzel (pl medi/cleansing corner camp, leap, trap def).
ench tudtommal legit volt (cube ench volt)
necek tesznek psn novára, ha nem is 10et, de nem tuom honnan veszed h 10et tettek. Mik pl tudom h pont tesz psn novára.

Az igazi gond az volt, hogy olyan teambe kerültetek, ahol a 3 esélyes team közül kettő ott volt, akik annyival jobban játszanak, hogy 3v2 is mehetett volna akár. + Hogy lepra csapatokkal mentetek: nec-ES/fb? Ómájgád. Oké, arra csináltad hogy megnézted mik neveznek, és azellen pakoltad össze, de azt nem vetted figyelembe, hogy a tagok picit is összedolgozzanak. Bower nem véletlenül csak hammerrel szokott menni, esetleg nec/assa, de azokkal már jóval gyenguszabb. egyéb (rás) teambe meg nem csoda hogy assa szinte alap.... necet még lehet kombózni barbal vagy eledruval, de nem lesznek annyira effektívek mint egy assa-nec vagy assa-dru. Mostanában divat az assa-barb is, mert a rás teamek nagyon kedveltek lettek, és rás vs rásban nagy előny a barb (mehet 2 baltával: jó dam, leap ugye, sokkal több life, és kell block eq is másik teamnek, ami nagyon nagy kiesés).
Meg lehet ilyesmivel mókázni, hogy assa-hammer/blizz sork, mert lock után nagyon gyorsan ölnek, effektívek, de ezeket a teameket is akkor szokták csinálni, ha a dmg dealer főleg ezekkel jó játékos, és nem szívesen menne neccel/sosoval.
Én még várom az assa-psn nec teamet is atm, még senki nem csinált, ideje lenne kipróbálni. Jól damol, könnyű kezelni kurvára, stackelni kell miatta, most +20% dam, psn nagyon jól kombózik assával (MB/master kill). Gondoltam rá h csinálok egy necet, és akkor lökhetjük sondorral, de sajna nincs erre keretem atm.


Arról nem is beszélve, hogy joshinak egy olyan karit adtál, amivel még életében nem játszott, és nincs is befejezve.


jó persze , nem is gondoltam volna , hogy ezt megnyerjük , csak akkor írták volna be a szabályzatba , hogy mindenki annyi resistet pakol be amennyit csak akar ..

btw mehet tvt
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 29 2010 01:29pm
Quote (Anamy @ 29 May 2010 21:27)
jó persze , nem is gondoltam volna , hogy ezt megnyerjük , csak akkor írták volna be a szabályzatba , hogy mindenki annyi resistet pakol be amennyit csak akar ..

btw mehet tvt


Inkább meg kéne tanulj valami olyan karival játszani ami fasza az ama mellé.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 29 2010 01:31pm
Quote (josheide @ May 29 2010 08:29pm)
Inkább meg kéne tanulj valami olyan karival játszani ami fasza az ama mellé.


nézd meg a druidod stashét
:D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 29 2010 01:31pm
Quote (Flutter @ 29 May 2010 21:31)
nézd meg a druidod stashét
:D


Láttam, jóféle. :P

Bár lehet, hogy az amánál hasznosabb lenne.
Go Back To Magyar Topic List
Prev15960616263217Next
Add Reply New Topic New Poll