d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev1596061626369Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 21 2011 07:34am
Quote (H4xooR @ 21 Mar 2011 01:06)
istenem ez a játék összetettebb,mint a legtöbb mmorpg,és még le is köt. buzi addiktív játék,holnap egésznap ezt fogom tolni :c


welcome to the club :D

(amúgy, ha már a ~~~-ket eltűntettétek, akkor lehetne redbold is, donolok fg-t :rolleyes: )

This post was edited by tevetava on Mar 21 2011 07:34am
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Mar 21 2011 08:00am
LOL,a mage towerben basztam a rezet,lődöztem magic missilel a demont,így 45 perc után elportált valahova és tornázni kellett 8D mondom wtf. :D
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Mar 21 2011 12:42pm
Quote (H4xooR @ 21 Mar 2011 15:00)
LOL,a mage towerben basztam a rezet,lődöztem magic missilel a demont,így 45 perc után elportált valahova és tornázni kellett 8D mondom wtf. :D


ilyenek a random eventek. ha sokáig csinálod ugyan azt akkor történik általában.
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Mar 21 2011 01:25pm
Quote (H4xooR @ 21 Mar 2011 02:06)
istenem ez a játék összetettebb,mint a legtöbb mmorpg,és még le is köt. buzi addiktív játék,holnap egésznap ezt fogom tolni :c


ez rohadtul true.
[] vagyok megint
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Mar 21 2011 01:26pm
jó látni, hogy vannak még aktív magyar tt-k :DDDD
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 21 2011 02:55pm
Quote (H4xooR @ 21 Mar 2011 01:06)
istenem ez a játék összetettebb,mint a legtöbb mmorpg,és még le is köt. buzi addiktív játék,holnap egésznap ezt fogom tolni :c


Quote (vtibor @ 21 Mar 2011 20:25)
ez rohadtul true.
[] vagyok megint



helyes!
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Mar 22 2011 06:31am
315 runic essencet eladtam GEn ~7k goldért \o/
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Mar 22 2011 09:23am
rohadjatok meg. rendesen rossz erzes tolt el hogy rlkedni kell es nem tudom tapolni magam :))
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Mar 22 2011 09:26am
én meg csak questelek,meg farmolok,lehet kéne már húzni a skilljeimet is,hol érdemes ölögetni? lvl20 vagyok kb

This post was edited by H4xooR on Mar 22 2011 09:26am
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Mar 22 2011 09:30am
Quote (H4xooR @ 22 Mar 2011 16:26)
én meg csak questelek,meg farmolok,lehet kéne már húzni a skilljeimet is,hol érdemes ölögetni? lvl20 vagyok kb


hát barbarian village alatt az első szinten.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1596061626369Next
Add Reply New Topic New Poll