d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Hon Topic
Prev15960616263828Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 18 2009 12:57pm
Quote (Rezs @ Dec 18 2009 07:54pm)
és ha így lett volna akkor mi lenne? :DD


semmi ? :)))))))))))))))))))))))))

csak itt vered a 0-2-2 fara mert azt hiszed jobban tudnal jatszani, egyaltalan nem jatszol jobban, sot
a legertekesebb dolog amit faval csinalni tudtam ebben a gameben hogy leszedtem syl wardjat : ))))9
azert ilyenekkel nehez nyerni osszeszokott team ellen, hogy 3v2ben panda gondol egyet, beugrik 3 hero + torony koze, en ott allok mogotte mit tudok csinalni, elso 5v5ben is pont jokor ultiztam be, megse volt semmi hatasa
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 18 2009 12:58pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 18 2009 06:57pm)
semmi ? :)))))))))))))))))))))))))

csak itt vered a 0-2-2 fara mert azt hiszed jobban tudnal jatszani, egyaltalan nem jatszol jobban, sot
a legertekesebb dolog amit faval csinalni tudtam ebben a gameben hogy leszedtem syl wardjat : ))))9
azert ilyenekkel nehez nyerni osszeszokott team ellen, hogy 3v2ben panda gondol egyet, beugrik 3 hero + torony koze, en ott allok mogotte mit tudok csinalni, elso 5v5ben is pont jokor ultiztam be, megse volt semmi hatasa


jaj, szegény kisnyomorék rici nem tudja elfogadni hogy még a számítógép világában is egy kalap szart ér : (((((((
takarodj már innen senki sem kiváncsi a vergődésedre

This post was edited by Rezs on Dec 18 2009 12:59pm
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 18 2009 01:03pm
Quote (Rezs @ Dec 18 2009 07:58pm)
jaj, szegény kisnyomorék rici nem tudja elfogadni hogy még a számítógép világában is egy kalap szart ér : (((((((
takarodj már innen senki sem kiváncsi a vergődésedre

not true
de azert jatszd csak az agyad
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 18 2009 01:04pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 18 2009 07:03pm)
not true
de azert jatszd csak az agyad


inkább bizonygasd még mekkora player vagy, hátha nő kicsit a pöcsöd
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 18 2009 01:05pm
Quote (Rezs @ Dec 18 2009 08:04pm)
inkább bizonygasd még mekkora player vagy, hátha nő kicsit a pöcsöd


hta jobb mint te ^^
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 18 2009 01:06pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 18 2009 07:05pm)
hta jobb mint te ^^


:wacko:
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Dec 18 2009 01:07pm
toljatok egy 1v1-et
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 18 2009 01:08pm
Quote (Aston @ Dec 18 2009 08:07pm)
toljatok egy 1v1-et


nem hiszem hogy rezsi hajlando lesz ra : D
mondjuk 1 mirana vs miranaba bennelennek
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 18 2009 01:09pm
Quote (Aston @ Dec 18 2009 07:07pm)
toljatok egy 1v1-et


a dota teamgame, 1v1 az maradjon meg pl codnak, mert ott számít, meg amúgy is örülök ha jspn kívül máshol nem kerülök vele 1 légkörbe
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 18 2009 01:10pm
Quote (Rezs @ Dec 18 2009 08:09pm)
a dota teamgame, 1v1 az maradjon meg pl codnak, mert ott számít, meg amúgy is örülök ha jspn kívül máshol nem kerülök vele 1 légkörbe


itt is szamit
Go Back To Magyar Topic List
Prev15960616263828Next
Add Reply New Topic New Poll