Quote (Rezs @ Dec 18 2009 07:54pm)
és ha így lett volna akkor mi lenne? :DD
semmi ? :)))))))))))))))))))))))))
csak itt vered a 0-2-2 fara mert azt hiszed jobban tudnal jatszani, egyaltalan nem jatszol jobban, sot
a legertekesebb dolog amit faval csinalni tudtam ebben a gameben hogy leszedtem syl wardjat : ))))9
azert ilyenekkel nehez nyerni osszeszokott team ellen, hogy 3v2ben panda gondol egyet, beugrik 3 hero + torony koze, en ott allok mogotte mit tudok csinalni, elso 5v5ben is pont jokor ultiztam be, megse volt semmi hatasa