d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev15960616263382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Apr 21 2010 07:32am
Quote (championmath @ 21 Apr 2010 14:04)
Szerintem Guardiola is örülne ha fele olyan okos lenne elöre mint te utólag.

1:3 mal ,,faszra sem megy" akkor mivel menne valamire? Szerintem meg elég nagy az esélye ,hogy kiüsse a barcát.


én nem utólag vagyok okos előte is ezt mondtam de np.. szerintem a Camp Nouban az internek minimális esélye lesz a gólszerzésre.
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Apr 21 2010 07:35am
Quote (ZeNoR @ Apr 21 2010 03:32pm)
én nem utólag vagyok okos előte is ezt mondtam de np.. szerintem a Camp Nouban az internek minimális esélye lesz a gólszerzésre.


Miért ne lenne? A játékosok képességeitöl függ főként a meccs nem a szurkolóktol meg a stadiontól.
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Apr 21 2010 07:40am
Quote (championmath @ 21 Apr 2010 14:35)
Miért ne lenne? A játékosok képességeitöl függ főként a meccs nem a szurkolóktol meg a stadiontól.


ez egyáltalán nem igy van ... egy hazai és egy idegenbeli meccs egész más fényt vet a játékosok kedvére illetve a kitartására .. ha biztatják öket és nem kifütyülik az nagyon nagy teljesítmény fokozó ..

lásd :

Arsenal - Barcelona idegenben : 2-2
Barcelona-Arsenal otthon : 4-1

egy a lényeg a barca tovább jut mindenképp

This post was edited by ZeNoR on Apr 21 2010 07:41am
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Apr 21 2010 07:55am
Quote (ZeNoR @ Apr 21 2010 03:40pm)
ez egyáltalán nem igy van ... egy hazai és egy idegenbeli meccs egész más fényt vet a játékosok kedvére illetve a kitartására .. ha biztatják öket és nem kifütyülik az nagyon nagy teljesítmény fokozó ..

lásd :

Arsenal - Barcelona idegenben : 2-2
Barcelona-Arsenal otthon : 4-1

egy a lényeg a barca tovább jut mindenképp


Igen, szamat ,de nem annyira mint amennyire gondolod ezek a jatekosok mar hozzaszoktak az idegenbeli jatekhoz
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 21 2010 08:26am
Quote (ZeNoR @ Apr 21 2010 10:40am)
amugy nagyon ... legalább 2 tizenegyest megkellett volna adni a barcának ;) meg kb 10 szabadrugást befelé .. de ne parázz a Camp Nouban simán tovább megyünk;) ofc 4-1 a barcának ;) amugy nálam most jött el az a pillanat hogy módosítanám a barca támadósorát ... Ibrat levenném helyére meg beraknám vagy Bojan(megérdemli) vagy Henryt. Guardiola meg elmehet .. alig utasítja az együttesét arra hogy mit kellene csinálniuk .. már ez a 3. meccs amikor azt látom hogy Henry ott áll az alapvonal mellett és utasításokkal látja el a csapatot az egész meccs alatt... 

1:3-mal meg az inter faszra sem megy emlékezzünk csak a csoportkörre sima 2:0 lett a camp nouba.


az nem volt tizenegyes, amikor Sneijder """felrúgta"""
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Apr 21 2010 08:58am
Quote (Vharimatras @ 21 Apr 2010 15:26)
az nem volt tizenegyes, amikor Sneijder """felrúgta"""


nem is arra gondoltam ;)
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 21 2010 12:27pm
Quote (Vharimatras @ Apr 21 2010 03:26pm)
az nem volt tizenegyes, amikor Sneijder """felrúgta"""


ja, tök szabályos volt
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 21 2010 12:28pm
Quote (Vismajor @ Apr 21 2010 07:27pm)
ja, tök szabályos volt


kb hozzá se ért
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 21 2010 12:31pm
Quote (Vismajor @ 21 Apr 2010 19:27)
ja, tök szabályos volt


én szurkoltam a barcának

de legalább érdekes lesz a visszavágó :DDDDD

btw Messit azért szépen lekapta murinyóóó a pályárol (imo nagyon jo edző mondjuk utálom mint a szart)
ja és Dani Alvesnek volt 30 beadása amiből 0 azaz 0 volt használható.... no komment
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 21 2010 01:27pm
what is this? I don't even
Go Back To Magyar Topic List
Prev15960616263382Next
Add Reply New Topic New Poll