Quote (championmath @ 21 Apr 2010 14:35)
Miért ne lenne? A játékosok képességeitöl függ főként a meccs nem a szurkolóktol meg a stadiontól.
ez egyáltalán nem igy van ... egy hazai és egy idegenbeli meccs egész más fényt vet a játékosok kedvére illetve a kitartására .. ha biztatják öket és nem kifütyülik az nagyon nagy teljesítmény fokozó ..
lásd :
Arsenal - Barcelona idegenben : 2-2
Barcelona-Arsenal otthon : 4-1
egy a lényeg a barca tovább jut mindenképp
This post was edited by ZeNoR on Apr 21 2010 07:41am