☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Japánságok. > Yup!
Prev
1
59
60
61
62
63
162
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 40528
Replies: 1619
Track Topic
maybeimhere
Member
Posts: 6,879
Joined: Jun 13 2007
Gold
:
0.00
#601
Sep 1 2008 08:35am
Quote (Vharimatras @ Mon, 1 Sep 2008, 16:16)
na milyen volt a hatás?
csendbe legyetek!!! én még nem jutottam odáig hogy letöltsem!
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#602
Sep 1 2008 08:38am
Quote (maybeimhere @ Mon, 1 Sep 2008, 16:35)
csendbe legyetek!!! én még nem jutottam odáig hogy letöltsem!
88%!
nem merek belenezni az animeforumon a cg topicba,mert eddig mindig elolvastam a spoilereket onnan amig leszedtem de eleg volt
egyebkent meg,ha nem akarsz spoilert ne nezz be ide se ^^
This post was edited by Rawen on Sep 1 2008 08:39am
Vharimatras
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,555.00
Warn: 30%
#603
Sep 1 2008 08:39am
Quote (Rawen @ Mon, Sep 1 2008, 03:38pm)
88%!
nem merek belenezni az animeforumon a cg topicba,mert eddig mindig elolvastam a spoilereket onnan amig leszedtem de eleg volt
megyek seedelni !!
eclipseről szeded?
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#604
Sep 1 2008 08:40am
Quote (Vharimatras @ Mon, 1 Sep 2008, 16:39)
megyek seedelni !!
eclipseről szeded?
ja,96%
maybeimhere
Member
Posts: 6,879
Joined: Jun 13 2007
Gold
:
0.00
#605
Sep 1 2008 08:40am
Quote (Rawen @ Mon, 1 Sep 2008, 16:38)
88%!
nem merek belenezni az animeforumon a cg topicba,mert eddig mindig elolvastam a spoilereket onnan amig leszedtem de eleg volt
én elkövettem azt a hibát hogy belenéztem
asszem elkezdem én is szedni akkor ^^
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#606
Sep 1 2008 08:42am
Quote (maybeimhere @ Mon, 1 Sep 2008, 16:40)
én elkövettem azt a hibát hogy belenéztem
asszem elkezdem én is szedni akkor ^^
ahh,onnan lattam nunnally halalat meg shirley-et is,mar faszom kivan
LEJOTT MOST 25 PERC ORGAZMUS
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#607
Sep 1 2008 08:49am
death note-ot látta valaki?
Vharimatras
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,555.00
Warn: 30%
#608
Sep 1 2008 08:51am
Quote (anyd @ Mon, Sep 1 2008, 03:49pm)
death note-ot látta valaki?
ofc, epic
Quote (Rawen @ Mon, Sep 1 2008, 03:42pm)
SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
LEJOTT MOST 25 PERC ORGAZMUS
!!
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#609
Sep 1 2008 09:06am
ALL HAIL LELOUCH ! ! !
fucking schneizel(na most meg nem nezem igy kell-e irni) meg problemakat fog okozni
This post was edited by Rawen on Sep 1 2008 09:11am
maybeimhere
Member
Posts: 6,879
Joined: Jun 13 2007
Gold
:
0.00
#610
Sep 1 2008 09:29am
Quote (anyd @ Mon, 1 Sep 2008, 16:49)
death note-ot látta valaki?
alap mű
na 100% asszem én is megyek halmozni az élvezetet ^^
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
59
60
61
62
63
162
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact