d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev15960616263162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,879
Joined: Jun 13 2007
Gold: 0.00
Sep 1 2008 08:35am
Quote (Vharimatras @ Mon, 1 Sep 2008, 16:16)
na milyen volt a hatás?


csendbe legyetek!!! én még nem jutottam odáig hogy letöltsem! sad.gif
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 1 2008 08:38am
Quote (maybeimhere @ Mon, 1 Sep 2008, 16:35)
csendbe legyetek!!! én még nem jutottam odáig hogy letöltsem! sad.gif


88%!
nem merek belenezni az animeforumon a cg topicba,mert eddig mindig elolvastam a spoilereket onnan amig leszedtem de eleg volt biggrin.gif
egyebkent meg,ha nem akarsz spoilert ne nezz be ide se ^^

This post was edited by Rawen on Sep 1 2008 08:39am
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Sep 1 2008 08:39am
Quote (Rawen @ Mon, Sep 1 2008, 03:38pm)
88%!
nem merek belenezni az animeforumon a cg topicba,mert eddig mindig elolvastam a spoilereket onnan amig leszedtem de eleg volt biggrin.gif


megyek seedelni !!

eclipseről szeded?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 1 2008 08:40am
Quote (Vharimatras @ Mon, 1 Sep 2008, 16:39)
megyek seedelni !!

eclipseről szeded?


ja,96%
Member
Posts: 6,879
Joined: Jun 13 2007
Gold: 0.00
Sep 1 2008 08:40am
Quote (Rawen @ Mon, 1 Sep 2008, 16:38)
88%!
nem merek belenezni az animeforumon a cg topicba,mert eddig mindig elolvastam a spoilereket onnan amig leszedtem de eleg volt biggrin.gif


én elkövettem azt a hibát hogy belenéztem sad.gif asszem elkezdem én is szedni akkor ^^
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 1 2008 08:42am
Quote (maybeimhere @ Mon, 1 Sep 2008, 16:40)
én elkövettem azt a hibát hogy belenéztem sad.gif asszem elkezdem én is szedni akkor ^^


ahh,onnan lattam nunnally halalat meg shirley-et is,mar faszom kivan
LEJOTT MOST 25 PERC ORGAZMUS
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 1 2008 08:49am
death note-ot látta valaki?
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Sep 1 2008 08:51am
Quote (anyd @ Mon, Sep 1 2008, 03:49pm)
death note-ot látta valaki?


ofc, epic

Quote (Rawen @ Mon, Sep 1 2008, 03:42pm)
SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
LEJOTT MOST 25 PERC ORGAZMUS


!!
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 1 2008 09:06am
ALL HAIL LELOUCH ! ! !

fucking schneizel(na most meg nem nezem igy kell-e irni) meg problemakat fog okozni

This post was edited by Rawen on Sep 1 2008 09:11am
Member
Posts: 6,879
Joined: Jun 13 2007
Gold: 0.00
Sep 1 2008 09:29am
Quote (anyd @ Mon, 1 Sep 2008, 16:49)
death note-ot látta valaki?


alap mű smile.gif
na 100% asszem én is megyek halmozni az élvezetet ^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev15960616263162Next
Add Reply New Topic New Poll