d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trophy > Találtál Valami Gosut? Postold Ide
Prev15960616263183Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 31,108
Joined: Feb 1 2006
Gold: 0.02
Warn: 40%
Jul 3 2008 05:33am


ladd.
Member
Posts: 12,000
Joined: Jun 16 2006
Gold: 1.00
Jul 3 2008 05:36am
Quote (T4L_K1 @ Thu, 3 Jul 2008, 12:33)
http://i30.tinypic.com/nccc1x.jpg

ladd.


Az ias nem keves? Amugy nice lenne, te talaltad?
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold: 0.70
Jul 3 2008 05:37am
én is találtam egy ilyesmit. 40 ias van rajta. Csak kéne 9 k gold merc élesztéséhez biggrin.gif
Banned
Posts: 31,108
Joined: Feb 1 2006
Gold: 0.02
Warn: 40%
Jul 3 2008 05:40am
Quote (ang3l @ Thu, Jul 3 2008, 12:36pm)
Az ias nem keves? Amugy nice lenne, te talaltad?


44ias kene ra maxwwhez.
de vmi conc/zerk barb tudja hasznalni btw ^^
ps : mar mashol is leszaroztak, de azert nekem tetszik.
ha lenne sok fgm, csinalnek ra vmi rare bvbt, de asszem ez ladderbe elegge buko biggrin.gif

This post was edited by T4L_K1 on Jul 3 2008 05:41am
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 22 2007
Gold: 0.70
Jul 3 2008 05:43am
Quote (T4L_K1 @ Thu, 3 Jul 2008, 13:40)
44ias kene ra maxwwhez.
de vmi conc/zerk barb tudja hasznalni btw ^^
ps : mar mashol is leszaroztak, de azert nekem tetszik.
ha lenne sok fgm, csinalnek ra vmi rare bvbt, de asszem ez ladderbe elegge buko biggrin.gif


de nincs selfrep
Member
Posts: 12,000
Joined: Jun 16 2006
Gold: 1.00
Jul 3 2008 05:45am
Quote (Bazsa7 @ Thu, 3 Jul 2008, 12:43)
de nincs selfrep


Mert szerinted shaellel meglenne a 44 ias? Mint latod rohadtul nem, szal mehet bele zod. hand.gif
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 3 2008 06:00am
nekem most ez a trophym happy.gif :




50dr, uccsó elötti ias bp, 60% dodgek, 75%block, a többi a képeken ^^
ha vmi ellen kell a maxres, azt liferes sc-vel pótolom... jah és a képek selfboval, nem preboval készültek... a perf amának van lvl99en vmi 3,8-3,9k lifeja, a dam meg ugyanennyi ^^

cuccokat leírjam? unsure.gif
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Jul 3 2008 06:01am
haverom amajanak 3k lifeja van az amajan ugy h 40 stat pont nincs elnyomva es szarabb az invyje
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Jul 3 2008 06:01am
Quote (David_ibolykane @ Thu, Jul 3 2008, 01:00pm)
nekem most ez a trophym happy.gif :

http://img382.imageshack.us/img382/1538/screenshot066jd7.jpg
http://img398.imageshack.us/img398/5410/screenshot067dw7.jpg

50dr, uccsó elötti ias bp, 60% dodgek, 75%block, a többi a képeken ^^
ha vmi ellen kell a maxres, azt liferes sc-vel pótolom... jah és a képek selfboval, nem preboval készültek... a perf amának van lvl99en vmi 3,8-3,9k lifeja, a dam meg ugyanennyi ^^

cuccokat leírjam? unsure.gif


y pls

e: és akkor már freet is adhatnál

This post was edited by Ad4mz on Jul 3 2008 06:02am
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 3 2008 06:03am
Quote (sondor @ Thu, 3 Jul 2008, 14:01)
haverom amajanak 3k lifeja van az amajan ugy h 40 stat pont nincs elnyomva es szarabb az invyje

az a 40 statpont nem sokat számít tongue.gif ... és a life szinte csak invből jön, meg dungo, forti ad még valamennyit...
jah és én meg elbasztam 8 statpontot és 1 skillpontot biggrin.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev15960616263183Next
Closed New Topic New Poll