Quote (CyberPunk666 @ 25 Feb 2015 10:33)
Aki a lába között nyúl át annak kicsi a fasza és hugyos lesz az alkarja. Nők esetében meg gondolom nem akarják a szart áttörölni a vaginájukba.
Szóval szerintem ez a láb között átnyúlós verzió szerintem csak valami legenda, de nem tudom elképzelni, hogy bárki is úgy csinálja.
Btw tegyél már fel egy videót, hogy hogyan törlöd, mert nem tudom elképzelni, hogy megy az állva. Felállsz a wc-ről és úgy tolod? Én jobb zseretem, ha oldalirányban rendesen széthúzodik, mert így érhető el a legnagyobb tisztaság.
Mondjuk én mániákus törlő vagyok, legalább két egymást követő totál tiszta papír kell a végén, hogy abbahagyjam, de azokkal mindent körbetörlök, hogy biztosra menjek. (inb4 a falat is, vagy anyádat és hasonlók)
Volt már régen ilyesmi téma és a távoli emlékeim szerint Janou írta azt, hogy ő így csinálja. De lehet, hogy majd most jön és bevallja, hogy csak trollkodott.
(ülvetörlés reporting in)