d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mennyit Eszel?
Prev15678918Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jan 14 2015 09:56am
Reggeli általában 4 tojás 1 liter tej + gyümölcsök, kávé ~ 550 Ft
ebéd ~250 g hús kókuszolajban sütve köret rizs/krumpli+zöldségek ~ 750 Ft
vacsora ugyanaz mint az ebéd vagy hús helyett túró ~400-750 Ft

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 14 2015 09:56am
Quote (josheide @ Jan 14 2015 03:55pm)
Azert nem lenyegtelen hogy hogy oltozol.


csak azok számára nem akik tekernek azért, hogy bekerülhessenek a korrupciós bulikba


Quote (championmath @ Jan 14 2015 03:56pm)
Reggeli általában  4 tojás 1 liter tej + gyümölcsök, kávé ~ 550 Ft
ebéd ~250 g hús kókuszolajban sütve köret rizs/krumpli+zöldségek ~ 750 Ft
vacsora ugyanaz mint az ebéd vagy hús helyett túró ~400-750 Ft


bajnokok reggelije

This post was edited by Senee on Jan 14 2015 09:57am
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jan 14 2015 09:57am
Quote (championmath @ Jan 14 2015 04:56pm)
Reggeli általában  4 tojás 1 liter tej + gyümölcsök, kávé ~ 550 Ft
ebéd ~250 g hús kókuszolajban sütve köret rizs/krumpli+zöldségek ~ 750 Ft
vacsora ugyanaz mint az ebéd vagy hús helyett túró ~400-750 Ft


GY.U.R.O.K.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 14 2015 09:57am
Quote (josheide @ Jan 14 2015 04:55pm)
Azert nem lenyegtelen hogy hogy oltozol.


a markasznobsag is tulzas amit te csinalsz szerintem ^^
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Jan 14 2015 10:00am
Quote (josheide @ Jan 14 2015 04:55pm)
Azert nem lenyegtelen hogy hogy oltozol.


persze nem turkalos 300ft-os cuccokba jarkalok :D
ezzel arra celoztam, hogy egy farmert meg tudsz venni 5000ert es megtudod venni 30000ert is.
kinezetre, minosegre ugyan az csak a markaja mas. markaert meg miert fizetnek, nem vagyok idiota :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 14 2015 11:54am
Quote (Coolface @ 14 Jan 2015 17:00)
persze nem turkalos 300ft-os cuccokba jarkalok :D
ezzel arra celoztam, hogy egy farmert meg tudsz venni 5000ert es megtudod venni 30000ert is.
kinezetre, minosegre ugyan az csak a markaja mas. markaert meg miert fizetnek, nem vagyok idiota :D


Ezt azok mondják akik nem engedhetik meg maguknak
Heueheheuheheueheueh
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 14 2015 12:00pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 14 2015 06:54pm)
Ezt azok mondják akik nem engedhetik meg maguknak
Heueheheuheheueheueh


en nem elek rosszul, de 30k-t egy farmerert nem engedhetek meg magamnak
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 14 2015 12:02pm
Quote (Taszilo.^ @ 14 Jan 2015 19:00)
en nem elek rosszul, de 30k-t egy farmerert nem engedhetek meg magamnak


implying nem csak viccelek
nem is lattam meg 30k-ert farmert tbh
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Jan 14 2015 12:06pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 14 2015 06:54pm)
Ezt azok mondják akik nem engedhetik meg maguknak
Heueheheuheheueheueh


szoval ha nem veszek markas ruhakat mert leszarom a hasonlo statuszszimbolumokat akkor az azt jelenti, hogy szegeny vagyok?
szerintem pont azok az szegenyek, akik csak azert veszik meg a dragat, hogy mutogathassak a masiknak, hogy o megteheti
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 14 2015 12:24pm
Quote (Cpt_Ghost @ 14 Jan 2015 20:02)
implying nem csak viccelek
nem is lattam meg 30k-ert farmert tbh


levis

Quote (Coolface @ 14 Jan 2015 17:50)
2000+ / nap
en ugy vagyok vele, hogy inkabb egeszseges kajakra koltok. Megsporolom a ruhan, meg hasonlo szarokon, amikre lehet szazezreket kolteni, de fillerekbol is kijon. A markaert ritkan fizetek


ha mar itt tartunk, mondjuk nem vilagitana nalad 500wattnyi izzo + nem lenne 25fok, na azon gecisokat tudnal sporolni :D

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Jan 14 2015 12:26pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678918Next
Add Reply New Topic New Poll