d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Francia Lovoldozes Topic Folytatasa Video Nelkul
Prev15678916Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 7 2015 04:24pm
Quote (Cpt_Ghost @ 8 Jan 2015 00:22)
na, balira reagálva
egyrészt nem futottak semmiféle ellenállásba ami megnehezítette volna a dolgukat, konkrétan annyira volt nehéz dolguk mintha kiálltak volna a lőtérre agyaggalambokra lődözni
másrészről meg alapvetően normális ember nem csinál ilyet, elmebeteg emberekkel van dolguk, akik amúgyis egy másik kategória.
ptdk-nak meg, én nem csak a könyveket olvastam el, abból amúgy se tanulsz meg ilyeneket nagyon, azzal meg tisztában vagyok, hogy belehet ezeket a dolgokat szerezni, ha valaki nagyon akarja (bár nem egyszerű azért), főleg franciaországban, de pont ezt tartom aggasztónak.


EU-ban beszerezni már sokkal egyszerűbb, és átvágtatni vele nem annyira nagy ügy. Ha megállít a rendőr, nem pakoltatja ki a csomagtartót, de max eldugod, nem szedik szét egy igazoltatásnál.


Quote (bbaallaaggee @ 8 Jan 2015 00:24)
Mi a fasznak borotválkoztál a kezeden?!


wp

This post was edited by CyberPunk666 on Jan 7 2015 04:25pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 7 2015 04:28pm
Quote (CyberPunk666 @ 7 Jan 2015 23:24)
EU-ban beszerezni már sokkal egyszerűbb, és átvágtatni vele nem annyira nagy ügy. Ha megállít a rendőr, nem pakoltatja ki a csomagtartót, de max eldugod, nem szedik szét egy igazoltatásnál.




wp


meg mindig tisztaban vagyok vele, hogy meglehet csinalni
de meg mindig ezt tartom aggasztonak jelen korulmenyek kozott (meg amugyse kene ennek lehetsegesnek lennie)
Quote (Vismajor @ 7 Jan 2015 23:23)
A Le Point szintén ezt a három embert nevezte meg a támadás elkövetőjeként. A lap szerint Said és Chérif K.-t úgy azonosították a nyomozók, hogy a megtalálták a Porte de Pantin-nél hátrahagyott kocsiban az igazolványaikat. A társuk, Hamyd M., aki a kocsit vezette, egy 18 éves hajéktalan, írta a Le Point.


a professzionális iszlám hadsereg
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 7 2015 04:28pm
Said :o)

a la haine c. film jutott az eszembe
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jan 7 2015 04:33pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 7 2015 11:28pm)
a professzionális iszlám hadsereg


a topic eddigi legjobb postja
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 7 2015 04:34pm
Quote (lacketto @ 7 Jan 2015 23:33)
a topic eddigi legjobb postja


be is zarhatjuk a topicot szerintem
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 7 2015 04:36pm
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jan 7 2015 04:44pm
Quote (CyberPunk666 @ 7 Jan 2015 23:22)
évekig ameddig borotválkoztam a kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor vágtam meg magam összesen...


én se sokszor, de inkább nem vágnám meg a seggemet
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jan 7 2015 04:44pm
valaki a topic másik témáját nem szeretné discussolni?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 7 2015 04:45pm
Quote (TrollBoss @ Jan 7 2015 10:44pm)
valaki a topic másik témáját nem szeretné discussolni?


izgulsz a férfi seggekre
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 7 2015 04:49pm
Quote (TrollBoss @ 7 Jan 2015 23:44)
valaki a topic másik témáját nem szeretné discussolni?


en szerettem volna, de csak annyi lett belőle, hogy cs-zek.
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678916Next
Add Reply New Topic New Poll