Quote (Cpt_Ghost @ 2 Jan 2015 16:40)
Azért hülyeség szerintem ez, mert nem azért fizetem be az adót hogy bélának legyen furulyája, hanem, hogy legyenek utak amiken mehetek, lámpa az utcán ami világítson nekem, ha bemegyek a kórházba akkor ellássanak engem
Ami meg a nyomirultak megsegítésére megy az nagyon apró töredéke az adónak, nem hogy elveszi az egész pénzed az állam, hogy valakinek vegyen belőle furulyát
Mennék is fáklyával lázongani
Kb köze sincs ennek hozzá
Az hova számít, hogy te fizeted ki még két másik ember helyett is az utat, akik nem fizetnek? Meg mások kórházi ellátását is fizeted, az miért nem "segély"?