d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Daily Filozofia Topic
Prev15678913Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 2 2015 08:44am
Quote (josheide @ 2 Jan 2015 15:42)
Azt te csak hiszed :DDDD


Mesélj még, hogy az adóm hány százaléka megy a cigányoknak, meg mennyi az infrastruktúrába
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 2 2015 08:46am
Quote (Cpt_Ghost @ 2 Jan 2015 15:44)
Mesélj még, hogy az adóm hány százaléka megy a cigányoknak, meg mennyi az infrastruktúrába


Infrastruktura itt most egyenlo mindennel amitol nekem jobb lehet akarmilyen idotavon, meg a kozmunkasok is mert tisztabb az utca etc
A ciganyok meg minden mas, mondjuk pl a segely amibol furulyat, vagy inkabb csak cigit meg sort vesz szalonnas piri

This post was edited by Cpt_Ghost on Jan 2 2015 08:47am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 2 2015 08:47am
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 2 2015 04:44pm)
Mesélj még, hogy az adóm hány százaléka megy a cigányoknak, meg mennyi az infrastruktúrába



Azert kicsit nevetgelek
> 2015 nem adotcsalni
> egyaltalan dolgozni h legyen mit adozni
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 2 2015 08:48am
Quote (Cpt_Ghost @ 2 Jan 2015 15:44)
Mesélj még, hogy az adóm hány százaléka megy a cigányoknak, meg mennyi az infrastruktúrába


Azt vagod, hogy az infrastrukturalis fejlesztesek kilencvensok szazaleka EU-s penzekbol tortenik Magyarorszagon?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 2 2015 08:49am
Quote (josheide @ 2 Jan 2015 15:48)
Azt vagod, hogy az infrastrukturalis fejlesztesek kilencvensok szazaleka EU-s penzekbol tortenik Magyarorszagon?


Olvasd el a masodik postomat
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 2 2015 08:50am
Quote (Cpt_Ghost @ 2 Jan 2015 16:40)
Azért hülyeség szerintem ez, mert nem azért fizetem be az adót hogy bélának legyen furulyája, hanem, hogy legyenek utak amiken mehetek, lámpa az utcán ami világítson nekem, ha bemegyek a kórházba akkor ellássanak engem
Ami meg a nyomirultak megsegítésére megy az nagyon apró töredéke az adónak, nem hogy elveszi az egész pénzed az állam, hogy valakinek vegyen belőle furulyát
Mennék is fáklyával lázongani
Kb köze sincs ennek hozzá


Az hova számít, hogy te fizeted ki még két másik ember helyett is az utat, akik nem fizetnek? Meg mások kórházi ellátását is fizeted, az miért nem "segély"?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 2 2015 08:50am
Quote (Cpt_Ghost @ 2 Jan 2015 15:49)
Olvasd el a masodik postomat


Hat ha neked a kozmunkas az infrastruktura akkor nincs mirol beszelgetnunk. Eljen a Fidesz.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 2 2015 08:53am
Quote (CyberPunk666 @ 2 Jan 2015 15:50)
Az hova számít, hogy te fizeted ki még két másik ember helyett is az utat, akik nem fizetnek? Meg mások kórházi ellátását is fizeted, az miért nem "segély"?


át kell menni egy másik céghez ahol a fizu 3/4-ét borítékban adják
én így tüntetek majd.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 2 2015 08:54am
Quote (josheide @ 2 Jan 2015 15:50)
Hat ha neked a kozmunkas az infrastruktura akkor nincs mirol beszelgetnunk. Eljen a Fidesz.


Sikerult kiragadnod a lenyeget
Ne legyel mar fasz
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 2 2015 08:55am
végre kezd érdekes lenni a topic
mármint tényleg

This post was edited by llllllllllll on Jan 2 2015 08:55am
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678913Next
Add Reply New Topic New Poll