☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
>
Poll > Szereted A Karacsonyt? > Igen Nem
Prev
1
5
6
7
8
9
10
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1604
Replies: 99
Track Topic
Guests cannot view or vote in polls. Please
register
or
login
.
Karan2_Returned
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold
:
1,630.69
#61
Dec 30 2014 05:06am
Quote (Senee @ Dec 30 2014 12:01pm)
cseréd le a siged pls tök ciki mikor épp elmegy itt vki az én monitoromon meg egy anime lány van még azt gondolják brony vagyok
Nem akarsz mar elni se, de zavar ha masok bronynak neznek?
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#62
Dec 30 2014 05:13am
Quote (Karan2_Returned @ Dec 30 2014 12:06pm)
Nem akarsz mar elni se, de zavar ha masok bronynak neznek?
az rosszabb mint a halal tbh
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#63
Dec 30 2014 05:16am
Quote (Senee @ 30 Dec 2014 12:01)
cseréd le a siged pls tök ciki mikor épp elmegy itt vki az én monitoromon meg egy anime lány van még azt gondolják brony vagyok
kapcsold ki a sigeket
TrollBoss
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold
:
0.00
#64
Dec 30 2014 05:16am
Quote (jarabekg @ Dec 30 2014 12:13pm)
az rosszabb mint a halal tbh
az az anime
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#65
Dec 30 2014 05:16am
Quote (Senee @ 30 Dec 2014 13:01)
cseréd le a siged pls tök ciki mikor épp elmegy itt vki az én monitoromon meg egy anime lány van még azt gondolják brony vagyok
Kapcsold ki a sig + avakat.
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#66
Dec 30 2014 07:16am
Quote (Baleee @ 30 Dec 2014 12:16)
Kapcsold ki a sig + avakat.
vagy hurkolja mar a kotelet
modoknak: j/k
szeretunk senee
This post was edited by josheide on Dec 30 2014 07:16am
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#67
Dec 30 2014 07:23am
Quote (josheide @ Dec 30 2014 01:16pm)
vagy hurkolja mar a kotelet
modoknak: j/k
szeretunk senee
rosszmájúságod csúnya rákban fog alakot ölteni, ne félj
igen, az enyém is de én örülni fogok neki
NerfHydraDPS
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold
:
43.51
#68
Dec 30 2014 07:24am
utolsó oldal nem rossz
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#69
Dec 30 2014 07:24am
Quote (beni @ 30 Dec 2014 10:22)
Durva, hogy 50-50%.
Mit nem lehet szeretni a karácsonyban?
én csak azt, hogy 3x fárasztóbb mintha bejárnék dolgozni
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#70
Dec 30 2014 07:24am
Quote (Senee @ 30 Dec 2014 14:23)
rosszmájúságod csúnya rákban fog alakot ölteni, ne félj
igen, az enyém is de én örülni fogok neki
De miert varod ki? Csomo erofeszitest elkerulhetnel ha kezedbe venned a sorsod...
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
5
6
7
8
9
10
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact