d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Szereted A Karacsonyt? > Igen Nem
Prev15678910Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 30 2014 05:06am
Quote (Senee @ Dec 30 2014 12:01pm)
cseréd le a siged pls tök ciki mikor épp elmegy itt vki az én monitoromon meg egy anime lány van még azt gondolják brony vagyok


Nem akarsz mar elni se, de zavar ha masok bronynak neznek?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 30 2014 05:13am
Quote (Karan2_Returned @ Dec 30 2014 12:06pm)
Nem akarsz mar elni se, de zavar ha masok bronynak neznek?


az rosszabb mint a halal tbh
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 30 2014 05:16am
Quote (Senee @ 30 Dec 2014 12:01)
cseréd le a siged pls tök ciki mikor épp elmegy itt vki az én monitoromon meg egy anime lány van még azt gondolják brony vagyok


kapcsold ki a sigeket
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 30 2014 05:16am
Quote (jarabekg @ Dec 30 2014 12:13pm)
az rosszabb mint a halal tbh


az az anime
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 30 2014 05:16am
Quote (Senee @ 30 Dec 2014 13:01)
cseréd le a siged pls tök ciki mikor épp elmegy itt vki az én monitoromon meg egy anime lány van még azt gondolják brony vagyok


Kapcsold ki a sig + avakat.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 30 2014 07:16am
Quote (Baleee @ 30 Dec 2014 12:16)
Kapcsold ki a sig + avakat.


vagy hurkolja mar a kotelet

modoknak: j/k

szeretunk senee

This post was edited by josheide on Dec 30 2014 07:16am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 30 2014 07:23am
Quote (josheide @ Dec 30 2014 01:16pm)
vagy hurkolja mar a kotelet

modoknak:  j/k

szeretunk senee


rosszmájúságod csúnya rákban fog alakot ölteni, ne félj

igen, az enyém is de én örülni fogok neki
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Dec 30 2014 07:24am
utolsó oldal nem rossz
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 30 2014 07:24am
Quote (beni @ 30 Dec 2014 10:22)
Durva, hogy 50-50%.

Mit nem lehet szeretni a karácsonyban?


én csak azt, hogy 3x fárasztóbb mintha bejárnék dolgozni
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 30 2014 07:24am
Quote (Senee @ 30 Dec 2014 14:23)
rosszmájúságod csúnya rákban fog alakot ölteni, ne félj

igen, az enyém is de én örülni fogok neki


De miert varod ki? Csomo erofeszitest elkerulhetnel ha kezedbe venned a sorsod...
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678910Next
Add Reply New Topic New Poll