d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Life Decisions
Prev15678912Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 17 2014 11:01am
Quote (Fej @ Dec 17 2014 05:56pm)
kozma kft (zalaegerszeg), talan a megye legjobb gepesz cege, nezd meg a honlapjukat, kb 1 hete mondta az egyik projektvezetojuk, hogy palyakezdo muszaki elokeszitot keresnek es panaszkodott mert alig van jelentkezo

bar a 200 nettot egy kicsit erosnek erzem, sztem ilyen 170 korul kaphat egy elokeszito (meg talan vmi cafeteria)

ha tenyleg erdekel holnap megkerdezem neked h talaltak-e mar vkit


tényleg érdekel, de nem tudnék egyből kezdeni még albit kell találni meg etc, nem tudom mennyire sürgős nekik
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 17 2014 11:03am
amúgy a linkedin profil se árt
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 17 2014 11:04am
Quote (Anarkin @ Dec 17 2014 06:03pm)
amúgy a linkedin profil se árt


műszaki előkészítőnek vagy tescos pultosnak? :DD
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 17 2014 11:06am
Quote (Anarkin @ Dec 17 2014 06:03pm)
amúgy a linkedin profil se árt


van olyanom de nemsokmindent tudok beleirni még csak annyit hogy bme meg autocad
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Dec 17 2014 11:07am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 17 Dec 2014 18:01)
tényleg érdekel, de nem tudnék egyből kezdeni még albit kell találni meg etc, nem tudom mennyire sürgős nekik


holnap majd radirok, hogy keresnek-e meg

amugy tok jo csapat, en mindig irigyeltem oket mert igy tokre egyben vannak, az ugyvezetot meg 2 projektvezetot leszamitva a nagyresze fiatal es mindenki tok joban van mindekivel

This post was edited by Fej on Dec 17 2014 11:07am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 17 2014 11:13am
Quote (Fej @ Dec 17 2014 06:07pm)
holnap majd radirok, hogy keresnek-e meg

amugy tok jo csapat, en mindig irigyeltem oket mert igy tokre egyben vannak, az ugyvezetot meg 2 projektvezetot leszamitva a nagyresze fiatal es mindenki tok joban van mindekivel


<3
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 17 2014 11:17am
Quote (Fej @ 17 Dec 2014 18:07)
holnap majd radirok, hogy keresnek-e meg

amugy tok jo csapat, en mindig irigyeltem oket mert igy tokre egyben vannak, az ugyvezetot meg 2 projektvezetot leszamitva a nagyresze fiatal es mindenki tok joban van mindekivel


máté élete végéig az adósod lesz
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 17 2014 11:21am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Dec 17 2014 05:06pm)
van olyanom de nemsokmindent tudok beleirni még csak annyit hogy bme meg autocad


irj bele minden fost, én beleirtam ,hogy cnc programozás ( volt vmi tantárgyunk rá) ; ansys végeselemmódszer ; creo, catia, ms office , minden lófaszt :F
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 17 2014 11:22am
A legtöbbre azzal mennél, ha keresnél valami gépész melót. A szakirányod totál mindegy. Úgyis a munkahelyen meg kell majd tanulnod, az adott feladatot. Adnak is rá időt.

Tapasztalat+pénz

Tapasztalat = mégtöbb pénz
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 17 2014 11:22am
Quote (rapiddani @ Dec 17 2014 06:21pm)
irj bele minden fost, én beleirtam ,hogy cnc programozás ( volt vmi tantárgyunk rá) ; ansys végeselemmódszer ; creo, catia, ms office , minden lófaszt :F


XD

aztán odatolják eléd a tesztet hogy programozd ezt le papíron te meg csak nézel rájuk kétségbeesve
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678912Next
Add Reply New Topic New Poll