Quote (bazdmegmarnemtudom @ Dec 17 2014 12:33pm)
rohejes az egesz.
meg az indok is, hogy majd a csaladok egyutt lesznek LOL.
mi lesz akkor, ha szombat munkanap?
akkor mikor mesz el vasarolni.
vagy raer 2hetente is?
ez annak az előkészítése, hogy 6 napos lesz a munkahét
hát kell a pénz a villákra a kapitányok embereinek is
de cserébe a VASÁRNAP SZENT LESZ ÉS SÉRTHETETLEN, KŐKEMÉNYEN PIHENHET MINDENKI, EZT GARANTÁLJA AZ ÁLLAM