d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Dolgok Amiket Utálsz
Prev156789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 11 2014 04:08am
Quote (championmath @ Dec 11 2014 10:43am)
Ha valakivel beszélgetek, mond valamit és mikor kérdezem, hogy ezt mire alapozza az a válasza, hogy halotta valakitől.


huha itt már deep shitek lesznek bajnok
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 11 2014 04:13am
Quote (xGurke @ Dec 11 2014 09:39am)
Ctrl c
Ctrl v


Quote (xGurke @ Dec 11 2014 09:41am)
Nem tudom honnan veszed ezt a rengeteg faszsagot :rofl:


tagadd csak ha ez megnyugtat
baszol te még erre rá, hogy türhő vagy az alattad levőkkel
de ha neked ez kell, hogy megtanuld, akkor ok.... ne fogadd el amit mondok, hisz én csak egy értéktelen hulladék vagyok
mindenki azt kapja amit megérdemel és te pedig vagy az igazság kőkemény ökle ami objektíven osztja a pofonokat
túl sokat képzelsz magadról
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 11 2014 07:30am
Quote (Senee @ Dec 11 2014 10:13am)
tagadd csak ha ez megnyugtat
baszol te még erre rá, hogy türhő vagy az alattad levőkkel
de ha neked ez kell, hogy megtanuld, akkor ok.... ne fogadd el amit mondok, hisz én csak egy értéktelen hulladék vagyok
mindenki azt kapja amit megérdemel és te pedig vagy az igazság kőkemény ökle ami objektíven osztja a pofonokat
túl sokat képzelsz magadról


te valami next level tard vagy, aki élvezi ha belerúgnak
sőt, ha nem rúgnak bele, akkor rugdossa magát, lel
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 11 2014 07:34am
Quote (xGurke @ Dec 11 2014 01:30pm)
te valami next level tard vagy, aki élvezi ha belerúgnak
sőt, ha nem rúgnak bele, akkor rugdossa magát, lel


abba ne hagyd
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 11 2014 10:34am
én nem utálok semmit sem :~) Lazán fogom fel a dolgokat .. ha vkinél gebasz van "Te bajod .. mondván magamban.. ha már ilyen kevés vagy" .. Nem születtél jónak.. és nem is akarsz az lenni.. engem meg nem érdekel xd

This post was edited by Lacii on Dec 11 2014 10:34am
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Dec 11 2014 03:45pm
Szegenynek lenni
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 11 2014 06:00pm
akartam ide irni valamit, de elfelejtettem mit
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Dec 11 2014 06:34pm
ha eltolnak a székemmel illetve ha lebutáznak
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 12 2014 01:52am
ha mar igy megnyitottam a topikot es megint elojott akkor szabadon:win8ban a kibaszott menu amikr akkor jon elo ha a tapipadon jobbra huzom az ujjam
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 12 2014 01:54am
Quote (Vismajor @ Dec 12 2014 08:52am)
ha mar igy megnyitottam a topikot es megint elojott akkor szabadon:win8ban a kibaszott menu amikr akkor jon elo ha a tapipadon jobbra huzom az ujjam


Utalom amikor olyanokat olvasok hogy tapipad.
Go Back To Magyar Topic List
Prev156789Next
Add Reply New Topic New Poll