d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ciki E-life Események > Játékos Karriered Szégyenfoltjai
Prev15678912Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 28 2014 06:49am
Quote (josheide @ Nov 28 2014 01:26pm)
Ghost in the Shell, Madoka Magica, Code Geass

Es amugy igen, a Death note is kurvajo (bar a masodik felet mindig ugy ereztem kicsit osszecsaptak.)


code geas elment, ghost in the shell nekem nem jött át
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 28 2014 07:57am
Quote (lacketto @ Nov 28 2014 12:38pm)
:thumbsup:


xmasbaal
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 28 2014 07:59am
Quote (anyd @ Nov 28 2014 02:49pm)
code geas elment, ghost in the shell nekem nem jött át



Pedig a ghost in the shell eleg 11/10
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 28 2014 08:22am
villogtatos modszerrel ofc beszopattak, pemeraldos shakot vettem umert
de nem adtam fel at mfeltem 3 ejszakat eladtam 12 shakot, akartam egy oathot a barbaromra minden erommel
vegre oszsegyujtottem neki a runeket, mar nem emlekszem a runa szora, de azt tudom h lum helyett umot raktam a kardba, amit egy pulert vettem mert zizi azt mondta h eth balrogbladebe kell tenni, nagyon fájt



bár amikor 11 évesen elkezdtem játszani és a sógorom kariját használtam és mindig kommandoztam a szobajukba amikor ok nem voltak otthon h jatszak. es maggot lairben megoltek a barbarjat, es nem tudtam felvenni a hullat mert mindig megoltek, ki kellett lepnem
es emlekszem lattam h a pucer kari all kint a chaten es azt hittem minden cuccom elveszett es nagyon szomoru lettem



persze annivel is lescammeltek amikor meg nem lehetett tradelni, a2ben mausoleumnal dobjam le meg o is, es akkor futunk erte, en ledobtam es azonnal kifagyott a d2
es akkor nem volt annim se penzem ugyhogy nyitottam gemet h n anni o hrs es act2be vittem a kocsmaba, ahol a pult mogul feltudod venni ami kint van, aki viszont kint vn nem tudja felvenni ami bent van
szal ledobaltam a hreket, o az annit, de ahelyett h elindultam volna felvettem mindkettot es kileptem, thuglife

Le pkzni asszem csak egyszer pkztak le valamelyik tomboltatos jatekban, komoly levelen nem, én sosem pkztam senkit

most igy mas failkodas nem jut eszembe, ha eszembe jut posztolom
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 28 2014 08:30am
Hmmma hat scammeleses storym nekem nem volt soha. Se en nem scammeltem, se tolem nem svammeltek. Legalabb is nem emlekszem ilyenre. De pl elao bp enimet egy fada nevu playertol kaptam kolcson. Pont a leghosszabb ladderben ami volt. Azt mondta farmoljam ki vele nyugodtan az arat. Aztan akkor o mar jspzett, tradelt etc es emlekszem charmokkal mindig makom volt es esett vmi 18life/15mana vagy vmi hasonlo es azt mondta azert vesz nekem egy rendes enit lel. Mondjuk dunno mennyit erhetett az a sc akkor, de nem is erdekelt mert ugy ereztem jol jartam.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 28 2014 08:40am
Quote (Baleee @ Nov 28 2014 03:30pm)
Hmmma hat scammeleses storym nekem nem volt soha. Se en nem scammeltem, se tolem nem svammeltek. Legalabb is nem emlekszem ilyenre. De pl elao bp enimet egy fada nevu playertol kaptam kolcson. Pont a leghosszabb ladderben ami volt. Azt mondta farmoljam ki vele nyugodtan az arat. Aztan akkor o mar jspzett, tradelt etc es emlekszem charmokkal mindig makom volt es esett vmi 18life/15mana vagy vmi hasonlo es azt mondta azert vesz nekem egy rendes enit lel. Mondjuk dunno mennyit erhetett az a sc akkor, de nem is erdekelt mert ugy ereztem jol jartam.


fada lol, még a passát is tudtam annak a srácnak az accjával, rengeteget farmoltunk együtt
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 28 2014 08:52am
fada rofl, meg a bankkartya kodjat is tudtam rengeteget dolgoztunk egyutt
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Nov 28 2014 08:59am
fada lolrofl, még a legféltettebb legsötétebb mocskos titkait is tudom, rengeteget recskáztunk együtt
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 28 2014 09:38am
Quote (Vismajor @ 28 Nov 2014 16:40)
fada lol, még a passát is tudtam annak a srácnak az accjával, rengeteget farmoltunk együtt


Quote (GoreKnight9 @ 28 Nov 2014 16:52)
fada rofl, meg a bankkartya kodjat is tudtam rengeteget dolgoztunk egyutt


Quote (ElCapitano @ 28 Nov 2014 16:59)
fada lolrofl, még a legféltettebb legsötétebb mocskos titkait is tudom, rengeteget recskáztunk együtt


Wp
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 28 2014 09:42am
fada roflmao, en vagyok
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678912Next
Add Reply New Topic New Poll