d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Karácsonyi Ajándékok Topic
Prev15678921Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 27 2014 06:25am
Quote (anyd @ Nov 27 2014 01:22pm)
En lehet nem adok semmit, mert mint jaraeknak a szinhaz, nekunk minden egyutt toltort perc elmeny


ez most a szeneseg parkapcsolatba torteno integralasa

lestoppolni giblartarig is egy elmeny, meg otthon a kanapen megnezni egy filmet is elmeny, de a ketto csak egyutt ertekeli fel egymast

This post was edited by jarabekg on Nov 27 2014 06:26am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 27 2014 06:29am
Quote (jarabekg @ Nov 27 2014 01:25pm)
ez most a szeneseg parkapcsolatba torteno integralasa

lestoppolni giblartarig is egy elmeny, meg otthon a kanapen megnezni egy filmet is elmeny, de a ketto csak egyutt ertekeli fel egymast


Persze, emberfuggo hogy ki mit elvez szeret LASD bogre
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 27 2014 06:32am
Quote (jarabekg @ Nov 27 2014 01:25pm)
ez most a szeneseg parkapcsolatba torteno integralasa

lestoppolni giblartarig is egy elmeny, meg otthon a kanapen megnezni egy filmet is elmeny, de a ketto csak egyutt ertekeli fel egymast


Amúgy ha mindketten színházbérletet vesztek, akkor megbeszélitek, hogy ki melyikbe vesz? Hogy nehogy véletlen ugyan oda szóljon? Vagy csak mindenki vesz egy bérletet, aztán kicserélitek?

Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 27 2014 06:34am
Quote (beni @ Nov 27 2014 01:32pm)
Amúgy ha mindketten színházbérletet vesztek, akkor megbeszélitek, hogy ki melyikbe vesz? Hogy nehogy véletlen ugyan oda szóljon? Vagy csak mindenki vesz egy bérletet, aztán kicserélitek?


egyutt veszunk parosberletet, es elore kinezzuk miket szeretnenk megnezni akovetkezo evadban, meg melyik szinhazban
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 27 2014 06:35am
Quote (beni @ Nov 27 2014 01:20pm)
A színházbérlet önmagában oké, de kétlem, hogy ne x év "tessék itt a szokásos színházbérleted" kör még mindig jól venné ki magát. De lehet én is veszek valami egy színházjegyet.


röhögök már
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 27 2014 06:36am
iden mindenkinek mehet szinhazberlet utalvany, kezzel festett bogreben atadva
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 27 2014 06:37am
nem mondom, hogy a szinhazberlet valami borzasztoan kreativ vagy szemelyreszabott lenne, de a bogrenel a kuszobreszaras is kreativabb
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 27 2014 06:37am
Quote (jarabekg @ Nov 27 2014 01:34pm)
egyutt veszunk parosberletet, es elore kinezzuk miket szeretnenk megnezni akovetkezo evadban, meg melyik szinhazban


Én tuti megkérném, hogy vegye már meg helyettem és akkor oda sem kell bumlizni a jegypénztárhoz. Ha egy kis mázlim van, akkor a pénzt sem kéri el.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 27 2014 06:39am
Quote (beni @ Nov 27 2014 01:37pm)
Én tuti megkérném, hogy vegye már meg helyettem és akkor oda sem kell bumlizni a jegypénztárhoz. Ha egy kis mázlim van, akkor a pénzt sem kéri el.


oruljon neki, hogy egyaltalan a kedvéjárt tartom ezta fos kereszteny unnepet, 4 eves korom ota csak derdjlt kapok anyamektol
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 27 2014 06:39am
Quote (jarabekg @ Nov 27 2014 01:37pm)
nem mondom, hogy a szinhazberlet valami borzasztoan kreativ vagy szemelyreszabott lenne, de a bogrenel a kuszobreszaras is kreativabb


nehéz szorosan átkötni masnival
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678921Next
Add Reply New Topic New Poll