d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Melo/suli > Csibészség
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Nov 26 2014 03:20pm
Hát nálunk fingani sem nagyon lehet, meg nincs is rá idő. Szóval kb biorobot szinten ledolgozom a napi 8,4 órát aztát utána kiélem magam.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 26 2014 03:28pm
Quote (ace07 @ 26 Nov 2014 22:20)
Hát nálunk fingani sem nagyon lehet, meg nincs is rá idő. Szóval kb biorobot szinten ledolgozom a napi 8,4 órát aztát utána kiélem magam.


itt is ilyen a bankos emelet az elmesélések alapján
kb légmentesen zárt stb + senki se akar rákerülni
szerencse h Java project így nem kell félnem : D
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Nov 26 2014 03:32pm
Quote (Anarkin @ 26 Nov 2014 22:28)
itt is ilyen a bankos emelet az elmesélések alapján
kb légmentesen zárt stb + senki se akar rákerülni
szerencse h Java project így nem kell félnem : D


Hát ha Javán lennél már kihoztak volna Zürichbe szerintem :D

/e de mondjuk van elvétve c# is

This post was edited by ace07 on Nov 26 2014 03:32pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 26 2014 03:33pm
Quote (ace07 @ Nov 26 2014 10:32pm)
Hát ha Javán lennél már kihoztak volna Zürichbe szerintem :D

/e de mondjuk van elvétve c# is


Nerzre még nem csaptak le, peidg ő nagyon jön a javával.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 26 2014 03:36pm
Quote (beni @ 26 Nov 2014 22:33)
Nerzre még nem csaptak le, peidg ő nagyon jön a javával.


minek irom be hogy rohogok
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Nov 26 2014 03:41pm
Najó ma az egyik csapat a Google Cardboardot nézegette fél órán át mert az Architect hozott egyet.
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Nov 26 2014 05:00pm
néha hazaugrok fűért
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,987.67
Trader: Trusted
Nov 26 2014 05:31pm
LS + edzés. :D
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 27 2014 12:22am
Quote (beni @ Nov 26 2014 10:33pm)
Nerzre még nem csaptak le, peidg ő nagyon jön a javával.


10/10
Go Back To Magyar Topic List
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll