Quote (ace07 @ 26 Nov 2014 22:20)
Hát nálunk fingani sem nagyon lehet, meg nincs is rá idő. Szóval kb biorobot szinten ledolgozom a napi 8,4 órát aztát utána kiélem magam.
itt is ilyen a bankos emelet az elmesélések alapján
kb légmentesen zárt stb + senki se akar rákerülni
szerencse h Java project így nem kell félnem : D