☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Érdekes Folyamatnak Lehetünk Szemtanúi...
Prev
1
5
6
7
8
9
15
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 2150
Replies: 140
Track Topic
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#61
Nov 25 2014 09:26am
Quote (Vismajor @ 25 Nov 2014 17:22)
kurva kemény volt hogy a csajjal a harmadikon üvöltöttünk egymással mig a pasia lent bulizott valahol topkek
amúgy képet nem kért senki, mekkora csalódás
http://2.ii.gl/hQIp8WWwS.png
ez üvöltözés után készült?
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#62
Nov 25 2014 09:26am
Quote (sylke @ Nov 25 2014 04:26pm)
ez üvöltözés után készült?
nem még előtte
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#63
Nov 25 2014 09:29am
Amúgy az is toptier ahogy eljutottunk idáig de annyi karakter nem fér egy üzenetbe bazdki
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#64
Nov 25 2014 09:30am
Quote (Vismajor @ 25 Nov 2014 17:29)
Amúgy az is toptier ahogy eljutottunk idáig de annyi karakter nem fér egy üzenetbe bazdki
lehet nem kéne 8x félreütni szavanként
lacketto
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold
:
22,413.07
#65
Nov 25 2014 09:31am
Quote (Vismajor @ Nov 25 2014 04:29pm)
Amúgy az is toptier ahogy eljutottunk idáig de annyi karakter nem fér egy üzenetbe bazdki
szivesen meghallgatnánk
GoreKnight9
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold
:
4.20
#66
Nov 25 2014 09:31am
Quote (sylke @ 25 Nov 2014 16:30)
lehet nem kéne 8x félreütni szavanként
:DDDD
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#67
Nov 25 2014 09:31am
Quote (sylke @ Nov 25 2014 04:30pm)
lehet nem kéne 8x félreütni szavanként
Egy levegővel leírtam a picsába az egészet, lusta voltam javítgatni
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#68
Nov 25 2014 09:32am
Quote (lacketto @ Nov 25 2014 04:31pm)
szivesen meghallgatnánk
némi iróniát vélek felfedezni
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#69
Nov 25 2014 09:34am
Quote (Vismajor @ 25 Nov 2014 17:31)
Egy levegővel leírtam a picsába az egészet, lusta voltam javítgatni
de igy olyan mintha közben a farkadat verdested volna a billentyüzethez, és én ettöl egy kicsit szarul érzem magam
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#70
Nov 25 2014 09:37am
Quote (sylke @ Nov 25 2014 04:34pm)
de igy olyan mintha közben a farkadat verdested volna a billentyüzethez, és én ettöl egy kicsit szarul érzem magam
Azért szerintem nem olyan szar
még jo h volunteer az olvasás
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
5
6
7
8
9
15
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact