Quote (RiNGiSpiLeR @ Nov 20 2014 07:09pm)
Jó, de miért tartják az emberek ennyire fontosnak a saját létüket?
Régebben az emberek hazájukért/családjukért vagy akár egy barátjukért/bajtársukért is simán bármikor eldobták mindenük, ami volt (az életüket), mert igazából senkinek sincs több mint saját maga, de persze az érzés lehet opcionális...
Hülye kérdés, de miért fontos 1 millió másik ember élete?
Quote (RiNGiSpiLeR @ Nov 20 2014 07:59pm)
Jó, de miért számít jobban két érzelmileg hozzád közelebb álló ember élete, mint más 999,998 emberé?
Ha kipusztul a kertedben lévő tuja azt is jobban megkönnyezed, mint a hírekben hallott kínai tömegszerencsétlenséget.
This post was edited by beni on Nov 20 2014 03:18pm