d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Yolo Reset Team > Hc/chc
Prev15678910Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,481
Joined: Mar 2 2008
Gold: 4,344.95
Nov 25 2014 12:50pm
lehet tudni, hogy milyenkor mennyi ideig van server down?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 25 2014 12:53pm
Quote (DHB @ 25 Nov 2014 20:50)
lehet tudni, hogy milyenkor mennyi ideig van server down?


Hat figyelj a reset komplikalt folyamat a blizzard reszere.

Refreshelik servereket.
Elkurjak.
Backup
Ujra refreshelik.
Sikerul
Felig..
Backupolnak megint
Vegre sikerul megoldaniuk.
Aramszunet
Szunetmentes tapegysegeket elfelejtettek rakotni
ujrainditanak mindent
backup
vegre megtortenik a reset
server up
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Nov 25 2014 12:53pm
Quote (DHB @ Nov 25 2014 07:50pm)
lehet tudni, hogy milyenkor mennyi ideig van server down?


másfél-két óra legalább, de volt, hogy 6 óra volt
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Nov 25 2014 12:54pm
Quote (ToldiSenior @ Nov 25 2014 07:53pm)
másfél-két óra legalább, de volt, hogy 6 óra volt


Este hétkor volt Server Down, én este 8h45'-re tippelek :)

Meg le kell menteni az összes ladder karit a nonladderek közé, ennek azért van némi időigénye (mondjuk pár másodperc a mai technikával :) )

This post was edited by ToldiSenior on Nov 25 2014 12:57pm
Member
Posts: 9,481
Joined: Mar 2 2008
Gold: 4,344.95
Nov 25 2014 01:00pm
értem a lényeget. köszi a segítséget
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 25 2014 01:01pm
Quote (ToldiSenior @ Nov 25 2014 07:54pm)
Este hétkor volt Server Down, én este 8h45'-re tippelek :)

Meg le kell menteni az összes ladder karit a nonladderek közé, ennek azért van némi időigénye (mondjuk pár másodperc a mai technikával :) )


a blizzard technikáját tökéletesen prezentálja egy d3 release/wow release
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 26 2014 12:30am
Vegul nem HC lett, mert nem volt team
scben: lvl71
hell act2 2 q hatra.
esett vex + pul
hfet csak normon csinaltunk
akkor se mind
2x 35% fcr spiritet raktunk
insight viszont csak 12-es lett.

Esett egy erdekes lvl18 eth, selfrep, 40 life, 65% ed, 24x def chest, de csak 1 socketes. Jha meg egy single resi van meg rajta talan.

Igy nagyjabol ennyi.

Goal nem lett reszemrol meg, de hat ez van, igy is jo volt. :)

Normalon tul sokat tokoltunk.
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Nov 26 2014 03:30am
jaja, nem volt maphack, kóválygással ment el sok idő Normal-on

ma reggel dolgoznom kellett menni, úgyhogy 7h25' -kor kiléptem, de én voltam a 72-es necrómmal a 6. a necro ladderen és a 60. a full ladderen, szóval mi lett volna itt maphack-kel ...

azért elég ügyes volt a team :) majd angolórák után folytatom :)
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 26 2014 03:48am
Quote (Baleee @ Nov 26 2014 07:30am)
Vegul nem HC lett, mert nem volt team
scben: lvl71
hell act2 2 q hatra.
esett vex + pul
hfet csak normon csinaltunk
akkor se mind
2x 35% fcr spiritet raktunk
insight viszont csak 12-es lett.

Esett egy erdekes lvl18 eth, selfrep, 40 life, 65% ed, 24x def chest, de csak 1 socketes. Jha meg egy single resi van meg rajta talan.

Igy nagyjabol ennyi.

Goal nem lett reszemrol meg, de hat ez van, igy is jo volt. :)

Normalon tul sokat tokoltunk.


hanyan lettetek a vegen?

csinalahttuk volna egyutt, mit annyira keszek voltunk, hogy normalt csinaltuk csak meg 4 ora alatt :DDD
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 26 2014 03:55am
en sajnos lv1en leragadtam :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678910Next
Add Reply New Topic New Poll