d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Diablo Film
Prev15678916Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,931.43
Trader: Trusted
Nov 16 2014 10:01am
Quote (Senee @ 16 Nov 2014 17:49)
meg lehetne csinálni jóra is meg el is lehet baszni ofc


Az a kérdés, hogy ha jóra sikerülne, akkor kasszasiker lenne vagy az emberek nem igazán lennének fogékonyak egy ilyen hangulatú műre?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 16 2014 10:33am
Quote (sylke @ 16 Nov 2014 17:54)
igen mer mindenki csinált 5 multit nehogy a kanál nyerjen
szánalmas bagázs


Igen, pedig a kanál szavazatainak száma azt mutatta, hogy amúgy nagyon szoros lett volna.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 16 2014 10:35am
Quote (RiNGiSpiLeR @ Nov 16 2014 04:01pm)
Az a kérdés, hogy ha jóra sikerülne, akkor kasszasiker lenne vagy az emberek nem igazán lennének fogékonyak egy ilyen hangulatú műre?


kinek mi "jóra sikerült"

nyilván akkor lehetne rámondani, hogy "jóra sikerült" ha kasszasiker lenne, amúgymeg rámondanák, hogy ez nem jó
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Nov 16 2014 10:42am
Quote (Senee @ 16 Nov 2014 16:49)
meg lehetne csinálni jóra is meg el is lehet baszni ofc


bölcs
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,931.43
Trader: Trusted
Nov 16 2014 10:42am
Quote (Senee @ 16 Nov 2014 18:35)
kinek mi "jóra sikerült"

nyilván akkor lehetne rámondani, hogy "jóra sikerült" ha kasszasiker lenne, amúgymeg rámondanák, hogy ez nem jó


Hiába mondanák rá, hogy nem jó, ha egyszer jó. Bár ez elég szubjektív. Leginkább arra gondoltam, hogy ha olyan lenne, ami egy Diablon nevelkedett réteg megítélése alapján szuper lenne (visszaadná azt a beteg, darkos hangulatot) akkor az az átlagnéző számára mennyire lenne befogadható.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 16 2014 11:22am
Quote (RiNGiSpiLeR @ Nov 16 2014 05:42pm)
Hiába mondanák rá, hogy nem jó, ha egyszer jó. Bár ez elég szubjektív. Leginkább arra gondoltam, hogy ha olyan lenne, ami egy Diablon nevelkedett réteg megítélése alapján szuper lenne (visszaadná azt a beteg, darkos hangulatot) akkor az az átlagnéző számára mennyire lenne befogadható.


Nem kell diabló játékosnak lenned ahhoz, hogy egy ilyen filmet élvezni tudj. Már persze azok közül akik fogékonyak a fantasy-ra.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 16 2014 11:27am
én a Doom filmel voltam úgy, hogy egyik oldalról utáltam, másik oldalról viszont mégis csak el tudtak szakadni a játéktól (és persze mégis csak tettek bele egy FPS nézetes részt)
szóval ott sem tudtam dűlőre jutni, hogy melyik érzés erősebb

lehet hogy ezzel is pont így lennék
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 16 2014 11:33am
Quote (Anarkin @ Nov 16 2014 06:27pm)
én a Doom filmel voltam úgy, hogy egyik oldalról utáltam, másik oldalról viszont mégis csak el tudtak szakadni a játéktól (és persze mégis csak tettek bele egy FPS nézetes részt)
szóval ott sem tudtam dűlőre jutni, hogy melyik érzés erősebb

lehet hogy ezzel is pont így lennék


De a doomnál adta magát, hogy agyatlan shoot 'em up filmet csinálnak majd. De talán a diablónál nagyobb az esély, hogy normális történetet kreálnak hozzá.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 16 2014 11:39am
Quote (beni @ 16 Nov 2014 18:33)
De a doomnál adta magát, hogy agyatlan shoot 'em up filmet csinálnak majd. De talán a diablónál nagyobb az esély, hogy normális történetet kreálnak hozzá.


Doomot is meg lehetett volna csinálni úgy szerintem, hogy 3 darab szörnyet látunk benne, és az egész a történetre megy ki (és a végén lezáratlan marad vagy valami)

Diablo-t most így hirtelen úgy tudnám elképzelni kb mint a harry pottert, hogy venni kell az akadályokat és szétcincálják 5 részre mondjuk
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,931.43
Trader: Trusted
Nov 16 2014 11:59am
Quote (Anarkin @ 16 Nov 2014 19:39)
Doomot is meg lehetett volna csinálni úgy szerintem, hogy 3 darab szörnyet látunk benne, és az egész a történetre megy ki (és a végén lezáratlan marad vagy valami)

Diablo-t most így hirtelen úgy tudnám elképzelni kb mint a harry pottert, hogy venni kell az akadályokat és szétcincálják 5 részre mondjuk


Én olyasminek képzelném el mint a Gyűrűk urát, csak sokkal sötétebb tónusú lenne (nem mintha a LOTR túl vidám volna).
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678916Next
Add Reply New Topic New Poll