Quote (Senee @ 16 Nov 2014 18:35)
kinek mi "jóra sikerült"
nyilván akkor lehetne rámondani, hogy "jóra sikerült" ha kasszasiker lenne, amúgymeg rámondanák, hogy ez nem jó
Hiába mondanák rá, hogy nem jó, ha egyszer jó. Bár ez elég szubjektív. Leginkább arra gondoltam, hogy ha olyan lenne, ami egy Diablon nevelkedett réteg megítélése alapján szuper lenne (visszaadná azt a beteg, darkos hangulatot) akkor az az átlagnéző számára mennyire lenne befogadható.