d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Xx 420 Swag Xx Reset Team Lanparty
Prev15678914Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,833
Joined: Sep 18 2008
Gold: 623.00
Nov 23 2014 08:02am
Quote (jarabekg @ Nov 23 2014 01:37pm)
Na, úgy érzem, hogy rendben leszek, és tudtok jönni!

Akkor aki eddig in LAN (aki jon hozzam):
-joshi
-cpt (?)
-anamy- MEGVÁRUNK DRÁGA NE AGGÓDJ
-ptdk(?)
-en

akinek van tobb eredeti keye az jelezze pls, az enyemeket kibannoltak xd

helyszin nalam, este 8-tol

a fentmarado helyeket az online jelentkezokkel fogjuk feltolteni!




Sikerült beszélnem egy értelmes emberrel "jarabekg" személyében, ha online még beférek akkor csatlakoznék egy blizz sorccal.
Eddigi információk szerint akkor este 8-9 környékére szokott esni a start, megpróbálom akkor így intézni a dolgaimat.
Üdv
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 23 2014 08:17am
Quote (Benyoka @ 23 Nov 2014 15:02)
Sikerült beszélnem egy értelmes emberrel "jarabekg" személyében, ha online még beférek akkor csatlakoznék egy blizz sorccal.
Eddigi információk szerint akkor este 8-9 környékére szokott esni a start, megpróbálom akkor így intézni a dolgaimat.
Üdv


Keszits be valami tudatmodosito szert, mert mi se leszunk teljesen tisztak.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 23 2014 09:20am
mesh is csatalkozik hozzank 80%-os esellyel

ezzel mar 6-an lennenk, a amradek ket helyre keresunk embert, egyelore a lan verziohoz.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 23 2014 09:59am
Quote (jarabekg @ 23 Nov 2014 16:20)
mesh is csatalkozik hozzank 80%-os esellyel

ezzel mar 6-an lennenk, a amradek ket helyre keresunk embert, egyelore a lan verziohoz.


Vihetek egy lanyt ?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 23 2014 10:00am
Quote (josheide @ Nov 23 2014 04:59pm)
Vihetek egy lanyt ?


LOOOOOOOOOOOL
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 23 2014 10:14am
Quote (josheide @ Nov 23 2014 04:59pm)
Vihetek egy lanyt ?


marmint beoltoznel lanynak ha mar mindenki keszen van?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 23 2014 11:03am
Quote (Jancsipapa @ 23 Nov 2014 13:08)
a ki a fasz vagy üdvözlés után pontosan azt kaptad, amit megérdemeltél...


remélem élete végéig depressziós lesz tőle, hogy megkérdeztem, hogy ő mégis ki a fasz
Member
Posts: 14,833
Joined: Sep 18 2008
Gold: 623.00
Nov 23 2014 11:26am
Ne remélj szerintem te semmit se az élettől, csak csalódnál :/
Egyébként segítek egy másodpercig sem leszek én depressziós, főleg nem amiatt, mert egy
tanulatlan paraszt ( "és ezalatt rád gondolok ofc :) " ) kommunikációs készsége a " ki a fasz vagy te " és
a hasonló mondatokban merül ki.
Üdv.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 23 2014 11:30am
Quote (Benyoka @ 23 Nov 2014 18:26)
Ne remélj szerintem te semmit se az élettől, csak csalódnál :/
Egyébként segítek egy másodpercig sem leszek én depressziós, főleg nem amiatt, mert egy
tanulatlan paraszt ( "és ezalatt rád gondolok ofc :) " ) kommunikációs készsége a " ki a fasz vagy te " és
a hasonló mondatokban merül ki.
Üdv.


eddig érdekes
mesélj még
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 23 2014 11:39am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 23 2014 06:30pm)
eddig érdekes
mesélj még


hagyd abba a vergodest pls
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678914Next
Add Reply New Topic New Poll