Quote (josheide @ 8 Nov 2014 14:27)
Igen, igazabol ez egy rejtett "szereted e a szilikon-melleket?" topic.
Kinézetre van amelyik nagyon szépre meg van csinálva. Egyszer jó lenne kipróbálni egyet úgy rendesen. Bár nehezen tudom elképzelni, hogy fogásra jobb legyen, mint az igazi. De egy egzakt válaszhoz elég sok szilikonosat ki kellene próbálni, mert 1 alapján következtetni az összesre sem fair.
Azt hiszem indítani kellene egy kísérletet és résztvevőket toborozni. Írnánk tanulmányt is, ahogy kell.
Még eu-s pénzekre is pályáznánk.
This post was edited by CyberPunk666 on Nov 8 2014 06:33am