d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Izmos Vitatopic Attempt # 2 > Vote Or Die
Prev15678912Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Nov 8 2014 06:22am
Quote (CyberPunk666 @ Nov 8 2014 02:19pm)
Akkor ez innentől RL friendek diabloból topic.


Uhh
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 8 2014 06:27am
Quote (TresholdOfUniverse @ 8 Nov 2014 13:20)
a kiemelkedo kepessegek nyilvan erre vonatkoztak, hiszen lanyokrol van szo


Igen, igazabol ez egy rejtett "szereted e a szilikon-melleket?" topic.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 8 2014 06:28am
Quote (CyberPunk666 @ 8 Nov 2014 13:19)
Akkor ez innentől RL friendek diabloból topic.

kb az osszes rl friendem jaccott a diabloval anno lel
viszont hogyha nem konkretan a diablobol, csak onnan eredendo (pl jsp, mas jatekok etc) akkor lett par eleg jo baratom belole.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 8 2014 06:28am
Quote (josheide @ Nov 8 2014 12:27pm)
Igen, igazabol ez egy rejtett "szereted e a szilikon-melleket?" topic.


én nem
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 8 2014 06:29am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 8 2014 11:48am)
nem látom, hogy hol volt itt szó a bérek méretéről


Akkor elmondom. Bér a legjobb motivaloerok egyike hogy allast valtson az ember
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 8 2014 06:32am
Quote (josheide @ 8 Nov 2014 14:27)
Igen, igazabol ez egy rejtett "szereted e a szilikon-melleket?" topic.


Kinézetre van amelyik nagyon szépre meg van csinálva. Egyszer jó lenne kipróbálni egyet úgy rendesen. Bár nehezen tudom elképzelni, hogy fogásra jobb legyen, mint az igazi. De egy egzakt válaszhoz elég sok szilikonosat ki kellene próbálni, mert 1 alapján következtetni az összesre sem fair.

Azt hiszem indítani kellene egy kísérletet és résztvevőket toborozni. Írnánk tanulmányt is, ahogy kell.
Még eu-s pénzekre is pályáznánk.

This post was edited by CyberPunk666 on Nov 8 2014 06:33am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 8 2014 06:33am
Quote (CyberPunk666 @ 8 Nov 2014 14:32)
Kinézetre van amelyik nagyon szépre meg van csinálva. Egyszer jó lenne kipróbálni egyet úgy rendesen. Bár nehezen tudom elképzelni, hogy fogásra jobb legyen, mint az igazi. De egy egzakt válaszhoz elég sok szilikonosat ki kellene próbálni, mert 1 alapján következtetni az összesre sem fair.

Azt hiszem indítani kellene egy kísérletet és résztvevőket toborozni. Írnánk tanulmányt is, ahogy kell.
Még eu-s pénzekre is pályáznánk.


feleségedé eredeti? illetve honnan tudod, hogy az?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 8 2014 06:52am
amelyik jobban tud szopni B)
es amugy is
>nok
>munka
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 8 2014 06:59am
Quote (anyd @ Nov 8 2014 12:29pm)
Akkor elmondom. Bér a legjobb motivaloerok egyike hogy allast valtson az ember


Nem?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 8 2014 07:04am
Quote (xGurke @ Nov 8 2014 01:59pm)
Nem?


Elég jó az érved, de azért kifejthetnéd. Azt állítod nincs hatással a bér arra hogy az emberek mikent neznek uj munkahely irant?
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678912Next
Add Reply New Topic New Poll