d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Blizzcon 2014
Prev15678910Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Nov 7 2014 01:50pm
ez az overwatch nem is lesz olyan rossz, bár még van idejük elbaszni...
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 7 2014 01:51pm
dat csalódás, azthittem nagyobb game lesz ekkora hype láttán :(

Quote (kusziyoker @ Nov 7 2014 08:50pm)
ez az overwatch nem is lesz olyan rossz, bár még van idejük elbaszni...


egy jó kis money auction market itemekre

This post was edited by TrollBoss on Nov 7 2014 01:51pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 7 2014 01:51pm
Nekem tetszik. Az érdekel, hogy mikor? 2020-ra kiadják majd?
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Nov 7 2014 01:53pm
ez viszont még idén kijön
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 7 2014 01:53pm
Quote (CyberPunk666 @ 7 Nov 2014 19:51)
Nekem tetszik. Az érdekel, hogy mikor? 2020-ra kiadják majd?


15-ben béta, gondolom 16 tavaszán majd kilökik tele bugokkal aztán 3 hónapot várhatunk az első javításra..
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 7 2014 02:02pm
majd linkeket pls az új dolgokról
fps game, stb
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Nov 7 2014 03:38pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 7 2014 04:10pm
hát ez az overwatch nekem kurvára nem tetszik
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Nov 7 2014 04:15pm
Quote (sylke @ 7 Nov 2014 23:10)
hát ez az overwatch nekem kurvára nem tetszik


neked melyik blizzardos játék tetszik a d2-n kívül
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678910Next
Add Reply New Topic New Poll