Quote (cowding @ 6 Nov 2014 15:04)
Tenyleg felesleges on topic postolni mert valami szaron ragodtok 3 oldalon keresztul
A kilot hasznaljak szlengben a sebesseg kifejezesere, kilo husz az 120 km/h
Mashol hasznalva en sem hallottam, tudomanyosan a kilo az 1000 igen
Mindket felnek igaza van mar csak egymas baszogatasan van a hangsuly
Quote (anyd @ 6 Nov 2014 15:06)
A tájszólással nincsen baj, nincs negatív jelentéstartalma. Viszont egy olyan szleng használata, ami közutálatnak örvendő bűnözők használnak, nem vet senkire se jó fényt. Az vagy amit mondasz és teszel. Megszokhattad volna már hogy fontos egy fórumon hogy miként írsz.
Egyreszt amit ez a nagyfaszu mond
Masreszt ertem en hogy letezik, de ez egy kifejezetten zavaro szleng amitol inkabb megszabadulnek.