d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Auto Vs. Motor
Prev15678919Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 6 2014 08:07am


ilyenre fejlesztünk munkahelyen - jobb oldali (többek között)
egy ilyet elfogadnék

This post was edited by xGurke on Nov 6 2014 08:08am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 6 2014 08:08am
Quote (cowding @ 6 Nov 2014 15:04)
Tenyleg felesleges on topic postolni mert valami szaron ragodtok 3 oldalon keresztul
A kilot hasznaljak szlengben a sebesseg kifejezesere, kilo husz az 120 km/h
Mashol hasznalva en sem hallottam, tudomanyosan a kilo az 1000 igen
Mindket felnek igaza van mar csak egymas baszogatasan van a hangsuly


Quote (anyd @ 6 Nov 2014 15:06)
A tájszólással nincsen baj, nincs negatív jelentéstartalma. Viszont egy olyan szleng használata, ami közutálatnak örvendő bűnözők használnak, nem vet senkire se jó fényt. Az vagy amit mondasz és teszel. Megszokhattad volna már hogy fontos egy fórumon hogy miként írsz.


Egyreszt amit ez a nagyfaszu mond

Masreszt ertem en hogy letezik, de ez egy kifejezetten zavaro szleng amitol inkabb megszabadulnek.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 6 2014 08:09am
épp hogy elértük a harmadik oldalt és már mindenki vergődik
mi a fasz van már megint
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Nov 6 2014 08:10am
Quote (xGurke @ Nov 6 2014 02:09pm)
épp hogy elértük a harmadik oldalt és már mindenki vergődik
mi a fasz van már megint


ugyérted 7.et
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 6 2014 08:10am
Quote (josheide @ 6 Nov 2014 14:08)
Egyreszt amit ez a nagyfaszu mond

Masreszt ertem en hogy letezik, de ez egy kifejezetten zavaro szleng amitol inkabb megszabadulnek.


Egy mondatban használtam de te ugrottál rá mintha kötelező lett volna. Ha átsiklottál volna felette akkor nem lenne a +3 oldal szar. Ha te annyira békítő vagy meg jólelkű akkor hagytad volna a faszba.
Bár tudom hogy a végén még azt is megmagyarázod hogy én kötöttem beléd és az én kurva anyámat.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 6 2014 08:12am


1 kila'
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 6 2014 08:12am
Quote (Smat @ 6 Nov 2014 15:10)
Egy mondatban használtam de te ugrottál rá mintha kötelező lett volna. Ha átsiklottál volna felette akkor nem lenne a +3 oldal szar. Ha te annyira békítő vagy meg jólelkű akkor hagytad volna a faszba.
Bár tudom hogy a végén még azt is megmagyarázod hogy én kötöttem beléd és az én kurva anyámat.


Minek nezel, a maltai szeretetszolgalatnak ?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 6 2014 08:13am
Quote (rapiddani @ Nov 6 2014 02:10pm)
ugyérted 7.et


> nem 25 post / oldalt használni
> krisztus születése után bármelyik évezredben
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 6 2014 08:13am
Quote (josheide @ 6 Nov 2014 14:12)
Minek nezel, a maltai szeretetszolgalatnak ?


Akkor meg ne kétszínűsködj, ty.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 6 2014 08:14am
Quote (josheide @ Nov 6 2014 03:12pm)
Minek nezel, a maltai szeretetszolgalatnak ?


tökéletesen beleillenél a mai magyar poilitikába, leginkább egy kdnps tagságot javasolnék
hihetetlen hogy már 5 oldal óta csak nyomod a felesleges faszságod miközben a topic kérdésére még mindig nem tudtál kinyögni egy értelmeset
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678919Next
Add Reply New Topic New Poll