Quote (josheide @ Nov 2 2014 08:58pm)
Nekunk is meselte egy trafiktulajdonos ismerosunk hogy 2 milliot kellett volna letennie az asztalra a koncesszioert...
Asszem inkabb kiment Ausztriaba dolgozni vagy mi..
ami kb az első negyedévben be is jön
van ismerős + van egy másik akikkel talán még valami messzi rokoni viszony is van mindegy, egyik nyitott 2 a másik 1 dohányboltot, kb olyan szinten élnek, talán kicsit kevésbé jól mint mi
hát nem lettek azóta szegényebbek és a boltra rá se néznek
van valami random ember aki kap havi 60 ezret hogy tvzzen meg kiszolgálja az embereket, beszallitas az ilyen karikazd be a piros kockát szinten van és ennyi