d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mikor Lesz D2 Ladder Reset? > Szerinted?
Prev156789Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 2 2014 12:36pm
Quote (Smat @ Nov 2 2014 07:37pm)
Ezen nincs mit bevenni, dohányboltot is tudtam volna szerezni ha lett volna pénzem rá.


nem adtak hitelt?

vagy nem voltál eléggé hiteles személyiség?

Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 2 2014 12:38pm
Quote (Jancsipapa @ Nov 2 2014 07:36pm)
nem adtak hitelt?

vagy nem voltál eléggé hiteles személyiség?


ez mi ez a hiteles cucc?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 2 2014 12:58pm
Quote (Smat @ 2 Nov 2014 18:37)
Ezen nincs mit bevenni, dohányboltot is tudtam volna szerezni ha lett volna pénzem rá.


Nekunk is meselte egy trafiktulajdonos ismerosunk hogy 2 milliot kellett volna letennie az asztalra a koncesszioert...

Asszem inkabb kiment Ausztriaba dolgozni vagy mi..
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 2 2014 01:18pm
Quote (josheide @ 2 Nov 2014 18:58)
Nekunk is meselte egy trafiktulajdonos ismerosunk hogy 2 milliot kellett volna letennie az asztalra a koncesszioert...

Asszem inkabb kiment Ausztriaba dolgozni vagy mi..


Ez, ha lett volna elég zseton akkor amikor kellett volna akkor lehet hogy most otthon mutyiznék.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 2 2014 01:56pm
Quote (Smat @ Nov 2 2014 07:18pm)
Ez, ha lett volna elég zseton akkor amikor kellett volna akkor lehet hogy most otthon mutyiznék.


nincs is jobb mint itthon matyizni
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 2 2014 03:08pm
Quote (josheide @ Nov 2 2014 08:58pm)
Nekunk is meselte egy trafiktulajdonos ismerosunk hogy 2 milliot kellett volna letennie az asztalra a koncesszioert...

Asszem inkabb kiment Ausztriaba dolgozni vagy mi..


ami kb az első negyedévben be is jön
van ismerős + van egy másik akikkel talán még valami messzi rokoni viszony is van mindegy, egyik nyitott 2 a másik 1 dohányboltot, kb olyan szinten élnek, talán kicsit kevésbé jól mint mi
hát nem lettek azóta szegényebbek és a boltra rá se néznek
van valami random ember aki kap havi 60 ezret hogy tvzzen meg kiszolgálja az embereket, beszallitas az ilyen karikazd be a piros kockát szinten van és ennyi
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 2 2014 03:19pm
Quote (cowding @ Nov 2 2014 09:08pm)
ami kb az első negyedévben be is jön
van ismerős + van egy másik akikkel talán még valami messzi rokoni viszony is van mindegy, egyik nyitott 2 a másik 1 dohányboltot, kb olyan szinten élnek, talán kicsit kevésbé jól mint mi
hát nem lettek azóta szegényebbek és a boltra rá se néznek
van valami random ember aki kap havi 60 ezret hogy tvzzen meg kiszolgálja az embereket, beszallitas az ilyen karikazd be a piros kockát szinten van és ennyi


nekem is adhattak volna ezek a szemetek egy cigiboltot
fasznak van kedve időre kelni
Member
Posts: 2,446
Joined: Sep 1 2013
Gold: 0.00
Nov 2 2014 03:30pm
Its today every1 panic!!!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 2 2014 03:36pm
Quote (850 @ Nov 2 2014 09:30pm)
Its today every1 panic!!!


8814
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Nov 2 2014 03:42pm
alig várom hogy 18 legyek és mehessek szavazni a fideszre

oh wait
Go Back To Magyar Topic List
Prev156789Next
Add Reply New Topic New Poll