Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 2 2014 03:06pm)
http://2.ii.gl/Dl-ExMix-.png
vismajor rekt
gecigyorsan gépelek az az igazság, új fos billentyűzetem van mert leöntöttem a laptop billt és minden második betűt elbaszok, de még ígyis 84 wpm a 3. próbálkozásra, miért vagyok ilyen jo
Nevetek

utána lévő:
