d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vismajor Vallomasa
Prev15678918Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 30 2014 05:42pm
Quote (Vismajor @ 31 Oct 2014 00:37)
te is lakást veszel? Mik az elvárások?
andrássy ut nem túl zajos?


2+ szoba

Mindket szobaba el lehessen jutni kulon.

Ne legyen kinn a halal faszan.

Ne kelljen az egeszet ujraepiteni.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 30 2014 05:43pm
Quote (josheide @ Oct 31 2014 12:42am)
2+ szoba

Mindket szobaba el lehessen jutni kulon.

Ne legyen kinn a halal faszan.

Ne kelljen az egeszet ujraepiteni.


lehetőség szerint 5 szoba legyen, mindegyik külön erkéllyel, többszintes, liftes
medencére néző kilátás (ofc minden szobából)

cselédeknek külön kis ház
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 30 2014 05:44pm
Quote (TrollBoss @ 31 Oct 2014 00:43)
lehetőség szerint 5 szoba legyen, mindegyik külön erkéllyel, többszintes, liftes
medencére néző kilátás (ofc minden szobából)

cselédeknek külön kis ház


Lassan bekoltozhetnel az otthonba papa. 5+ szoba garantaltan, es 'cseledek' is lesznek
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Oct 30 2014 05:56pm
Quote (josheide @ 31 Oct 2014 00:34)
Akkor mostantol ez a topic a lakaskeresesem szomoru tortenete.

http://ingatlan.com/vi-ker/elado+lakas/tegla-epitesu-lakas/budapest+6+kerulet+andrassy+ut/20996515?sid=50

Errol mi a velemenyetek?


tetszik
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 30 2014 06:13pm
Jó a topic csak szar.
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Oct 30 2014 06:54pm
Quote (Smat @ 31 Oct 2014 01:13)
Jó a topic csak szar.


:DD
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 30 2014 06:57pm
Quote (Smat @ Oct 31 2014 01:13am)
Jó a topic csak szar.


well said
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Oct 30 2014 07:38pm
találtam egy full qt streamer csajt, már csak a hangjától elolvadok
a donation hangja 3 euró felett egy kurva hangos fusrodah, és mindig megijed és úgy néz utána mint aki éppen most kapott egy szép adagot az arcára
amikor meg subscribelnek a channeljére akkor kiteszi fullscreenre a webcamot és elkezd buborékokat fújni (???)
11 óta néztem, most lett offline, mit csinálok az életemmel

hupsz rossz topic
na mindegy ide is elfér

This post was edited by MarcusD on Oct 30 2014 07:38pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 30 2014 07:46pm
Quote (MarcusD @ Oct 31 2014 02:38am)
találtam egy full qt streamer csajt, már csak a hangjától elolvadok
a donation hangja 3 euró felett egy kurva hangos fusrodah, és mindig megijed és úgy néz utána mint aki éppen most kapott egy szép adagot az arcára
amikor meg subscribelnek a channeljére akkor kiteszi fullscreenre a webcamot és elkezd buborékokat fújni (???)
11 óta néztem, most lett offline, mit csinálok az életemmel

hupsz rossz topic
na mindegy ide is elfér


nehogy belinkeld bazdmeg
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Oct 30 2014 07:48pm
Quote (MarcusD @ 31 Oct 2014 02:38)
találtam egy full qt streamer csajt, már csak a hangjától elolvadok
a donation hangja 3 euró felett egy kurva hangos fusrodah, és mindig megijed és úgy néz utána mint aki éppen most kapott egy szép adagot az arcára
amikor meg subscribelnek a channeljére akkor kiteszi fullscreenre a webcamot és elkezd buborékokat fújni (???)
11 óta néztem, most lett offline, mit csinálok az életemmel

hupsz rossz topic
na mindegy ide is elfér


mit olvasok istenem mit
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678918Next
Add Reply New Topic New Poll