d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lakberendezés
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 25 2014 05:04am
Quote (Vismajor @ Oct 25 2014 11:51am)
Most nem találtam jobbat, de azért van hidd el, ahol a képen ott az ebédlőasztal rajta félig megevett kajákkal


Tudom, hogy vannak olyanok.

Sőt az urbanista blog össze is szokta szednia leggázabbakat. Azokon is röhögök, mikor az üvegajtó visszatükröződéséből látszik, hogy valaki egy szál pöcsbe fotózta végig a lakást.
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 25 2014 05:53am
egy ilyet akarok a nappali közepére :D


Bár én inkább az egészet üvegből csináltatnám, nem kéne rá semmilyen hülye dísz.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 25 2014 05:54am
Quote (ace07 @ 25 Oct 2014 13:53)
egy ilyet akarok a nappali közepére :D
http://cdn.home-designing.com/wp-content/uploads/2008/09/1h.jpg

Bár én inkább az egészet üvegből csináltatnám, nem kéne rá semmilyen hülye dísz.


Mennyi meló lehet egy ilyennel? Vagy ezeket azért meg lehet csinálni szinte önfenntartóra?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 25 2014 05:56am
Quote (CyberPunk666 @ 25 Oct 2014 13:54)
Mennyi meló lehet egy ilyennel? Vagy ezeket azért meg lehet csinálni szinte önfenntartóra?


szerintem ha egy ilyenre van pénzed, akkor azt is kifizeted aki tisztitja
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 25 2014 06:01am
Quote (RRC @ 25 Oct 2014 13:56)
szerintem ha egy ilyenre van pénzed, akkor azt is kifizeted aki tisztitja


Igen, de azért ki akarja, hogy hetente jöjjenek a halasok zavarni?
Meg nem csak ekkorában lehet gondolkozni a szoba közepén.

A kérdés lényege az volt, hogy mennyi törődést igényelhet, nem az, hogy mennyibe kerül a fenntartás.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 25 2014 06:05am
Quote (ace07 @ Oct 25 2014 12:53pm)
egy ilyet akarok a nappali közepére :D
http://cdn.home-designing.com/wp-content/uploads/2008/09/1h.jpg

Bár én inkább az egészet üvegből csináltatnám, nem kéne rá semmilyen hülye dísz.


Nekem a 7 életben ( http://www.imdb.com/title/tt0814314/ ) lévő medúzás akvárium jött be.

Amúgy itt vannak kurva jó akváriumok ( http://www.greenaqua.hu/ ) de buzidrága.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Oct 25 2014 06:13am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 25 2014 11:54am)
Mennyi meló lehet egy ilyennel? Vagy ezeket azért meg lehet csinálni szinte önfenntartóra?


voltam egy étteremben, ahol ilyen nagy akvárium volt és ott a mellettünk lévő vendég megkérdezte
ott azt mondták hogy vannak ilyen algaevő szarok benne, akik tisztítják a vizet, és elég havonta tisztíttatni, de még akkor se látszik meg rajta h mocskos
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 25 2014 06:16am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 25 2014 12:54pm)
Mennyi meló lehet egy ilyennel? Vagy ezeket azért meg lehet csinálni szinte önfenntartóra?


szerintem számítógép vezérléssel elég sok mindent meg lehet csinálni

csak ahhoz meg kurva nagy hely kell, hogy automatikusan legyen vízcsere meg minden szarság

plusz a tengerivel még több macera van
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 25 2014 06:31am
Quote (CyberPunk666 @ 25 Oct 2014 13:01)
Igen, de azért ki akarja, hogy hetente jöjjenek a halasok zavarni?
Meg nem csak ekkorában lehet gondolkozni a szoba közepén.

A kérdés lényege az volt, hogy mennyi törődést igényelhet, nem az, hogy mennyibe kerül a fenntartás.


Vannak olyan halak amik pucolják az akváriumot. Havernak van egy 300 literes és amikor láttam akkor már 3 hónapja nem volt kitakarítva, de én teljesen tisztának láttam. Ofc ekkorához(mint a képen) már elég nagy szakértelem kell . Egy 300 literes tengeri akvárium pár bohóchallal is elég lenne.

This post was edited by ace07 on Oct 25 2014 06:32am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 25 2014 06:42am
Quote (ace07 @ Oct 25 2014 01:31pm)
Vannak olyan halak amik pucolják az akváriumot. Havernak van egy 300 literes és amikor láttam akkor már 3 hónapja nem volt kitakarítva, de én teljesen tisztának láttam. Ofc ekkorához(mint a képen) már elég nagy szakértelem kell . Egy 300 literes tengeri akvárium pár bohóchallal is elég lenne.


Amit én szeretnék tartani, azt mind tök nehéz: medúza/csikóhal, vagy valami szép növényes akvárium.
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll