d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > El Tudod Képzelni, Hogy Itthon Maradj?
Prev15678915Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Oct 22 2014 04:27am
Quote (sylke @ Oct 22 2014 12:25pm)
madkid+ autista +nyomorek+felesleges magyarazni ugyse erti meg+mindenki utal lo+nincsendk barataid


Fixaltam kicsit, de mindjart kiegeszitik meg paran szerintem
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 22 2014 04:28am
Quote (anyd @ 22 Oct 2014 12:27)
Ezt a kepet alakitottad ki MINDEBKIBEN, Nem ertem mit csodalkozol


wow te tényleg elolvastad amit irt?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 22 2014 04:28am
Quote (xUb0rka @ 22 Oct 2014 11:21)
Azert ez mar eleg durva, nem tudom en milyen kepet alakitottam ki magamrol benned, nem latom magam kivulrol. Csak leirtam a terveim a jovore nezve minden szemelyeskedes nelkul, aztan kiderul, hogy autista vagyok illetve te meg akarsz gyozni rola hogy en bizony meg fogom olni magam a nemeteknel nem rossz :wacko: fel vagyok keszulve ra, hogy kint is vannak nyomorek szar cigany emberek, no para,
Nem a munkanelkuliseg elol menekulok, jo mernokkent barhol lehetne allasom, inkabb pont az ilyen mentalitastol, meg minek csinaljam ugyanazt a munkat ha kulfoldon megkapom ette a sokszorosat. Nem arra szamitok, hogy csettintek egyet es rogton lesz penzem melom barataim.
Elozo munkahelyemen is jol ereztem magam a munkatarsaimmal, pedig ok meg magyarok is voltak :s
Soon diplomam lesz, tanulok mellette programozni, (mivel azt a szakunkon leszartak), meg tanulok japanul, egyenesbe vagyok szerintem

De igazabol teljesen mindegy mit irtam volna a topikba ugyis autista vagyok es nincsenek barataim es DEHAT NEM ERTED H AZTISTA VAGY ES MEGOLOD MAGAD?? Tudom tudom...gurke napi 10x leirja ugyanezt kb :wacko: nem is ertem ilyen postokra mer valaszolok, jah valoszinuleg azer mer hunsubon csak ilyen postok vannak mostanaban lel


majd jelentkezz tiz ev mulva, hogy hogy megy a sorsod
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 22 2014 04:30am
Quote (sylke @ Oct 22 2014 11:28am)
wow te tényleg elolvastad amit irt?


Unatkozok a metron :$
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 22 2014 04:31am
Quote (xUb0rka @ 22 Oct 2014 12:21)
Azert ez mar eleg durva, nem tudom en milyen kepet alakitottam ki magamrol benned, nem latom magam kivulrol. Csak leirtam a terveim a jovore nezve minden szemelyeskedes nelkul, aztan kiderul, hogy autista vagyok illetve te meg akarsz gyozni rola hogy en bizony meg fogom olni magam a nemeteknel nem rossz :wacko: fel vagyok keszulve ra, hogy kint is vannak nyomorek szar cigany emberek, no para,
Nem a munkanelkuliseg elol menekulok, jo mernokkent barhol lehetne allasom, inkabb pont az ilyen mentalitastol, meg minek csinaljam ugyanazt a munkat ha kulfoldon megkapom ette a sokszorosat. Nem arra szamitok, hogy csettintek egyet es rogton lesz penzem melom barataim.
Elozo munkahelyemen is jol ereztem magam a munkatarsaimmal, pedig ok meg magyarok is voltak :s
Soon diplomam lesz, tanulok mellette programozni, (mivel azt a szakunkon leszartak), meg tanulok japanul, egyenesbe vagyok szerintem

De igazabol teljesen mindegy mit irtam volna a topikba ugyis autista vagyok es nincsenek barataim es DEHAT NEM ERTED H AZTISTA VAGY ES MEGOLOD MAGAD?? Tudom tudom...gurke napi 10x leirja ugyanezt kb :wacko: nem is ertem ilyen postokra mer valaszolok, jah valoszinuleg azer mer hunsubon csak ilyen postok vannak mostanaban lel


ty info
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Oct 22 2014 04:35am
Quote (anyd @ Oct 22 2014 12:27pm)
Ezt a kepet alakitottad ki MINDEBKIBEN, Nem ertem mit csodalkozol


Ertem
De akkor is inkabb irogasd gurkenek/vaneknek az ilyen postjaid, ok meg mindig inkabb hajlamosak ilyen postokat ertekelni es bogni rajtuk egesz nap
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Oct 22 2014 04:38am

Quote (Cpt_Ghost @ Oct 22 2014 12:28pm)
majd jelentkezz tiz ev mulva, hogy hogy megy a sorsod


Kar 10 evet varni emiatt
Mar most tudom magamrol hogy kurvajo vagyok

Inb4 megkeselnek nemeteknel a torokok az uccan v japanban meghalok egy foldrengesben
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 22 2014 04:40am
Quote (ElCapitano @ 22 Oct 2014 03:58)
gonsolj bele te meg itt is ki vagy kozositve, nemetben hamar jonni fog a telefonzsinor + samli de azert good luck
az adok meg a munkanelkuliseg elol elmenekulhetsz de a sajat balfaszsagod elol nem, paulocoelho'd maximalisan de azert van benne igazsag es majd te is rajosz, bar most ezt ugy is bantasnak veszed es kiragadsz valami konnyentamadhato reszletet abbol amit mondok es arra arrogansan meg folenyeskedve ideokadsz valamit.
ne hogy azt kepzeld, hogy majd japanban odamennek hozzad , hogy nahat rici-san te is szeretsz starcraftozni legyel a baratunk... de mindegy whatever nem pazarlom a karaktereket mert te tenyleg remenytelen vagy

inb4 "mar miert neznenek ki :wacko: " vagy barmi egyeb gyerekes kukacoskodo rici post


Amugy this, megathis.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 22 2014 04:41am
Quote (xUb0rka @ Oct 22 2014 11:35am)
Ertem
De akkor is inkabb irogasd gurkenek/vaneknek az ilyen postjaid, ok meg mindig inkabb hajlamosak ilyen postokat ertekelni es bogni rajtuk egesz nap


Te vagy mindenkinek a rosszakaroja, engem nem zavarna ha neked jol sikerulne az eleted, csak elkepzelni nwm tudom hogy egy ilyen negativ kwseru ember mit csibalhat ami jol sikerul
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 22 2014 04:41am
Quote (anyd @ 22 Oct 2014 12:30)
Unatkozok a metron :$


najo, de ennyire?
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678915Next
Add Reply New Topic New Poll