Quote (josheide @ 21 Oct 2014 22:16)
Nem, vegzoskent minden heten x helyre beadta, minden helyre kicsit atalakitva az oneletrajzat, motivacios levelet, referenciakat.
Azert ezt ne szakertsd mar meg.
De meg mindig ~6% a munkanelkuliseg ott is es ha valaszthatnak a cegek akkor inkabb az allampolgarokat veszik fel, mintsem egy kulfoldivel bajlodjanak.
Kérdést tettem fel amúgy.
Furcsa, akkor ezek szerint a világon egyedül az usában nincs hiány az infósokból?
Bár nekem is van olyan ismerősöm, aki egy rakás interjú után sem talált még gyakorlati helyet. Azt nem igazán értem, hogy mégis hogy a picsába nem sikerült neki, amikor a cégek kijönnek és leállnak beszélgetni velünk, hogy mik a terveink, mivel foglalkoztunk eddig, szó szerint kijönnek értünk, de vannak ilyenek többen is. De szerintem 100%-ban az ő hibájuk.
This post was edited by CyberPunk666 on Oct 21 2014 02:21pm