d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Adatforgalom > Ado
Prev15678925Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 21 2014 12:20pm
Quote (RRC @ Oct 21 2014 06:16pm)
igyál előtte valami piát, anya megveszi neked a teszkóba


ha iszom akkor még érzékenyebb leszek és sírva fakadok
:XD

Quote (Cpt_Ghost @ Oct 21 2014 06:14pm)
hát én megyek vasárnap a kossuth térre
pont ma beszéltem haverommal, hogy mosmár kikéne menni tapsolni viktornak a legközelebbi ökörségénél a kossuth térre
meg jól megdobálni molotov koktéllal a kurva anyjukat


csütörtökön lesz okt23
akkor kéne szétbaszni vmit megint



de amúgy az a vicc, hogy rendőrök közt is csomo utálja őket de a parancs az parancs és lerugják a veséd ha az van és leszarják mert ez a munkájuk
nevetséges
másrészt meg semmit se érsz el a tüntetéssel
sokan sok helyen sokféleképpen háborogtak; mindegyik pont ugyanúgy le lett szarva

nem kellett volna senkinek elmenni szavazni; úgyis annyit ér az egész (az is) amennyi látszik belőle
ha nem szavazzuk meg ezt a szart akkor lehetne rimánkodni eu-nál, hogy itt a nyakunkon egy élösködö vakarja már le vki (mert mi nem szavaztuk meg)
dehát mi akartuk hát itt van
(inb4 elkelett volna menni a mszp-re szavazni mert az kevesebbet lop lol)
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 21 2014 12:26pm
chipsadó már van már csak wowadó, pizzaadó meg kólaadó kell
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 21 2014 12:26pm
Quote (Senee @ 21 Oct 2014 20:26)
chipsadó már van már csak wowadó, pizzaadó meg kólaadó kell


elvileg kólaadó is van már
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 21 2014 12:26pm
Quote (Senee @ 21 Oct 2014 19:26)
chipsadó már van már csak wowadó, pizzaadó meg kólaadó kell


és senee forradalmárrá lesz
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Oct 21 2014 12:27pm
ugyanaz megy mint anno a felsooktatasi reformnal, belengetnek valami nagyon szart, kesobb meglepnek valami kevesbe szart es aztan megkesobb majd kb. az egeszet visszavonjak
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 21 2014 12:28pm
Quote (daneeka10 @ 21 Oct 2014 19:27)
ugyanaz megy mint anno a felsooktatasi reformnal, belengetnek valami nagyon szart, kesobb meglepnek valami kevesbe szart es aztan megkesobb majd kb. az egeszet visszavonjak


De ennek meg a tizede is fajna...
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 21 2014 12:32pm
Quote (daneeka10 @ 21 Oct 2014 20:27)
ugyanaz megy mint anno a felsooktatasi reformnal, belengetnek valami nagyon szart, kesobb meglepnek valami kevesbe szart es aztan megkesobb majd kb. az egeszet visszavonjak


Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 21 2014 12:33pm
ne szarjatok be annyira azért


"mivel távközlési adó, és gigabájtról van szó szerintem a mobilinternettel lesz ez a dolog összefüggésben
És mivel az 5 gigás csomag (csak net) 10 ezer körül kóstál, nem kell beszarni a gigánkénti +150ft-tól..."


meg aztis írták hogy mivel sokan már interneten ingyen beszélnek, szerintem nyilvánvalóan a mobilinternetről van szó, csak fogyatékosok és nem fogalmazták meg rendesen, a 444 meg az index meg egyből UGRIK
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678925Next
Add Reply New Topic New Poll