Quote (RRC @ Oct 21 2014 06:16pm)
igyál előtte valami piát, anya megveszi neked a teszkóba
ha iszom akkor még érzékenyebb leszek és sírva fakadok
:XD
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 21 2014 06:14pm)
hát én megyek vasárnap a kossuth térre
pont ma beszéltem haverommal, hogy mosmár kikéne menni tapsolni viktornak a legközelebbi ökörségénél a kossuth térre
meg jól megdobálni molotov koktéllal a kurva anyjukat
csütörtökön lesz okt23
akkor kéne szétbaszni vmit megint
de amúgy az a vicc, hogy rendőrök közt is csomo utálja őket de a parancs az parancs és lerugják a veséd ha az van és leszarják mert ez a munkájuk
nevetséges
másrészt meg semmit se érsz el a tüntetéssel
sokan sok helyen sokféleképpen háborogtak; mindegyik pont ugyanúgy le lett szarva
nem kellett volna senkinek elmenni szavazni; úgyis annyit ér az egész (az is) amennyi látszik belőle
ha nem szavazzuk meg ezt a szart akkor lehetne rimánkodni eu-nál, hogy itt a nyakunkon egy élösködö vakarja már le vki (mert mi nem szavaztuk meg)
dehát mi akartuk hát itt van
(inb4 elkelett volna menni a mszp-re szavazni mert az kevesebbet lop lol)