d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Szavazás > önkormányzati Választások
Prev15678941Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 12 2014 06:22am
Quote (beni @ Oct 12 2014 12:16pm)
Igen, de erről mégis hol volt szó? Konkrét példát kérek és felhozza, hogy az Orbán meg a Lázár meg a Trianon....


jézus
istenem

mégis hol volt szó? :o)

innen is látszik, hogy a megértést zsigerből elutasítod velem szemben
éppen elég konkrét dolgot irtam le, amik bőven befolyásolhatják bárki életét/életkedvét
de persze amit leírtam az mind smafu és nem is lehet megérteni hogy lehet hatással bárki életére is

jézusom beni
most komolyan?!

inkább írd le konkrétan, ha már konkretizálni akarsz mindent; hogy dögöljek meg és a kanyám, zsigerből gyűlölsz etc
de persze ilyet nem írsz le, mert rossz fényt vetne az itteni dicső fényedre
inkább csűröd-csavarod amíg csak lehet; majd a hülye senee úgyse bírja tovább az értetlenkedésemet; és kifakad... és akkor mindenki láthatja; hogy ő a hülye

:o)

ez is tipikus politikus fogás btw
addig értetlenkedni amig a másik fél nem bírja és utána meg rákenni, hogy hú micsoda primitiv
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 12 2014 06:27am
Quote (beni @ Oct 12 2014 02:16pm)
Igen, de erről mégis hol volt szó? Konkrét példát kérek és felhozza, hogy az Orbán meg a Lázár meg a Trianon....


En csak a sajat eletembol tudok konkret peldat mondani
Nekem boven eleg hogy ertsem mit a gondja.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 12 2014 06:35am
Quote (Senee @ Oct 12 2014 01:22pm)
jézus
istenem

mégis hol volt szó? :o)

innen is látszik, hogy a megértést zsigerből elutasítod velem szemben
éppen elég konkrét dolgot irtam le, amik bőven befolyásolhatják bárki életét/életkedvét
de persze amit leírtam az mind smafu és nem is lehet megérteni hogy lehet hatással bárki életére is

jézusom beni
most komolyan?!

inkább írd le konkrétan, ha már konkretizálni akarsz mindent; hogy dögöljek meg és a kanyám, zsigerből gyűlölsz etc
de persze ilyet nem írsz le, mert rossz fényt vetne az itteni dicső fényedre
inkább csűröd-csavarod amíg csak lehet; majd a hülye senee úgyse bírja tovább az értetlenkedésemet; és kifakad... és akkor mindenki láthatja; hogy ő a hülye

:o)

ez is tipikus politikus fogás btw
addig értetlenkedni amig a másik fél nem bírja és utána meg rákenni, hogy hú micsoda primitiv


Egyrészt azért, mert nem értek egyet veled még nem jelenti azt, hogy gyűlöllek. Ha valaki nem ért egyet veled, akkor máskor is ezt szűröd le ebből?

Nyilván kínosan ügyelek arra, hogy nehogy rosszat mondjak rólad, mert akkor aztán nem is tudom mi történne. Mindenki akivel te jóban vagy (egy ember a fórumon kb) csúnyán nézne rám.

De most megint megnéztem azt a postot, amiben konkrétumok kérdésére válaszolsz. És mi jön le belőle nekem? Igazából semmi, akárhogyis próbállak megérteni. Akartál írni a cigány-magyar ellentétről (de nem tetted). Biztos valaki pisztolyt szorított a fejedhez, vagy kitörte a ceruzád hegyét. A szlovák nyelvtanulást se értem. Gondolom elszomorít a Lázáros történet is, de hogy ő konkrétan mivel gáncsolt el, az már megint nem világos.

Gondolom azzal is tisztában vagy, hogy máshol is vannak problémák, korrupció, elégedetlen emberek, ebola, népírtás, háborúk, iszlám állam, miegymás, de te végleg kibuktál mert nem lehet dohányárút venni a sparban.

Quote (putincykavodka @ Oct 12 2014 01:27pm)
En csak a sajat eletembol tudok konkret peldat mondani
Nekem boven eleg hogy ertsem mit a gondja.


Mondjál.

This post was edited by beni on Oct 12 2014 06:35am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 12 2014 06:41am
Quote (beni @ Oct 12 2014 12:35pm)
Egyrészt azért, mert nem értek egyet veled még nem jelenti azt, hogy gyűlöllek. Ha valaki nem ért egyet veled, akkor máskor is ezt szűröd le ebből?


ha a megértés legkisebb jelét sem mutatja?! nyilvánvaló dolgoknál sem?! igen

abból imo nem lehet vitát csinálni, hogy a légkör amit a politikusaink teremtenek; (a gyengébb) embereket kilátástalanságba és életkedvük elvesztésébe sodorják
te mégis azt csinálnál belőle és a legkisebb mértékben sem ismersz el semmit amit felhozok

igen, ez szín tiszta ellenszenv a részedről


nem tudom hol tanítanak úgy vitázni, hogy "SOHA SEMMIT NE ISMERJ EL AMIT A MÁSIK MOND"
de ezért nem jutunk sehova, ezért tart az ország ott ahol
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 12 2014 06:43am
Quote (Senee @ Oct 12 2014 01:41pm)
ha a megértés legkisebb jelét sem mutatja?! nyilvánvaló dolgoknál sem?! igen

abból imo nem lehet vitát csinálni, hogy a légkör amit a politikusaink teremtenek; (a gyengébb) embereket kilátástalanságba és életkedvük elvesztésébe sodorják
te mégis azt csinálnál belőle és a legkisebb mértékben sem ismersz el semmit amit felhozok

igen, ez szín tiszta ellenszenv a részedről


nem tudom hol tanítanak úgy vitázni, hogy "SOHA SEMMIT NE ISMERJ EL AMIT A MÁSIK MOND"
de ezért nem jutunk sehova, ezért tart az ország ott ahol


Figy, én megkértelek, hogy mesélj el egy konkrét esetet, ami veled történt.

Erre nem mesélsz el semmit.

Most mit ismerjek el?

This post was edited by beni on Oct 12 2014 06:43am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 12 2014 06:45am
Quote (beni @ Oct 12 2014 12:43pm)
Figy, én megkértelek, hogy mesélj el egy konkrét esetet, ami veled történt.

Erre nem mesélsz el semmit.

Most mit ismerjek el?


ez meg amúgy kb ilyen "amíg nem veled történt meg addig véleményed sem lehet róla"
attól, hogy valami nem konkrétan velem történik attól még látom, hogy mi-hogyan működik ill. hogyan nem
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 12 2014 06:45am
megyek es anyadra szavazok
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 12 2014 06:46am
>seneevel beszelgetni
>2014
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 12 2014 06:49am
Quote (Flutter @ Oct 12 2014 12:46pm)
>seneevel beszelgetni
>2014


apád millióival a hátad mögött könnyen ignorálsz te is mindent
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 12 2014 06:51am
Quote (Senee @ Oct 12 2014 01:45pm)
ez meg amúgy kb ilyen "amíg nem veled történt meg addig véleményed sem lehet róla"
attól, hogy valami nem konkrétan velem történik attól még látom, hogy mi-hogyan működik ill. hogyan nem


Komolyan, nevetek :D

De oké, hagyjuk a témát.

Quote (Flutter @ Oct 12 2014 01:46pm)
>seneevel beszelgetni
>2014


:D
Go Back To Magyar Topic List
Prev15678941Next
Add Reply New Topic New Poll