d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Vergodes Topik
Prev156789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 28 2014 08:24am
Quote (Senee @ 28 Oct 2014 16:22)
engem a kompetitív dolgokban (is) csak szopatnak össze-vissza
semmi értelme
a lottónak se
semminek se

remélem elvisz a rák
a jobb melbimbom ha nekiér vminek jobban akkor fáj és ha megnyomkodom akkor dudort érzek
remélem ráterjed a szivemre azt kieszi


ebben mi is reménykedünk
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 28 2014 08:37am
Quote (RRC @ Oct 28 2014 02:24pm)
ebben mi is reménykedünk


fogsz még te is faszulni petike
nem vagy túl szorgalmas
anyádék meg téged se tömnek majd életed végéig
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 28 2014 08:41am
Quote (Senee @ 28 Oct 2014 16:37)
fogsz még te is faszulni petike
nem vagy túl szorgalmas
anyádék meg téged se tömnek majd életed végéig


mindig röhögök amikor vergődsz :DDD
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 28 2014 08:43am
Quote (RRC @ Oct 28 2014 02:41pm)
mindig röhögök amikor vergődsz :DDD


élvezd ki a pillanatokat, raideld ki magad
pár év még azt te is drop out leszel

azt akkor majd vergődhetsz te is
akkor majd rájössz miről beszéltem
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 28 2014 08:44am
Quote (Senee @ 28 Oct 2014 16:43)
élvezd ki a pillanatokat, raideld ki magad
pár év még azt te is drop out leszel

azt akkor majd vergődhetsz te is
akkor majd rájössz miről beszéltem


nope
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 28 2014 08:47am
Quote (RRC @ Oct 28 2014 02:44pm)
nope


y
én se hittem senkinek, nevettem mindenen
hisz ott volt a biztos családi háttér, támogatás
nem történhet semmi rossz

szarni mindenkire, kinevetni mindent yolo once
azt csinálom amihez kedvem van és le van szarva minden


na majd csak várjál csak
majd rádöbbensz, hogy neked is; gazdag szülők fiának is vért kell pisálj a dolgaidért, mert nem hullik semmi az égből alá
akkor majd befogod a pofádat
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 28 2014 08:51am
Quote (Senee @ 28 Oct 2014 16:47)
y
én se hittem senkinek, nevettem mindenen
hisz ott volt a biztos családi háttér, támogatás
nem történhet semmi rossz

szarni mindenkire, kinevetni mindent yolo once
azt csinálom amihez kedvem van és le van szarva minden


na majd csak várjál csak
majd rádöbbensz, hogy neked is; gazdag szülők fiának is vért kell pisálj a dolgaidért, mert nem hullik semmi az égből alá
akkor majd befogod a pofádat


nem olvasom el, de ty info
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 28 2014 08:52am
Quote (RRC @ Oct 28 2014 02:51pm)
nem olvasom el, de ty info


ezaz, ne végy róla tudomás; és akkor nem ez lesz
álmodj királylány
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 28 2014 08:53am
Quote (Senee @ 28 Oct 2014 16:52)
ezaz, ne végy róla tudomás; és akkor nem ez lesz
álmodj királylány


mennyire vagy mad? 1-10
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 28 2014 08:55am
Quote (RRC @ Oct 28 2014 02:53pm)
mennyire vagy mad? 1-10


hiába terelsz, hiába nevetsz, hiába nem veszel róla tudomást
a szemét élet mindenkit utolér egyszer

és minél jobban nem készülsz rá annál kínkeservesebb lesz szembenézni vele

de ahogy érzed
Go Back To Magyar Topic List
Prev156789Next
Add Reply New Topic New Poll